Спальне приладдя (подушки, ковдри) займає багато місця навіть у складеному стані, тому зберігати їх у гардеробі або шафі не практично. Не рекомендується їх зберігання і на спальному ложі під покривалом, так у цьому випадку них накопичується пил. Найбільш раціональний варіант - ліжка з підйомним механізмом. Завдяки їм можна відмовитися від великогабаритних шаф та масивних комодів і раціонально використовувати простір. Особливо вони підходять для вузьких і невеликих спалень, але й для просторого приміщення такі меблі будуть знахідкою. Саме на ній дизайнери інтер'єрів рекомендують зупиняти вибір тим, хто прагне використати кожен сантиметр простору приміщення максимально ефективно та бажає жити в оточенні зручних речей.

Ліжка з підйомним механізмом

Що являють собою моделі ліжок із підйомними механізмами

Зовні вони ідентичні традиційним меблевим конструкціям, призначеним для спальні. Для них використовуються ті ж матеріали, починаючи від деревини, шкіри та класичних оббивних тканин, та закінчуючи МДФ та ДСП. Основна відмінність у наявності міцно зафіксованої скриньки для білизни та надійного підйомного механізму. Металевий пристрій полегшує доступ до ящика, вам не доведеться постійно присідати і висувати його з-під ліжка. Зручність полягає у можливості встановити ліжко безпосередньо до стіни, і в цьому випадку доступ до внутрішнього простору ніші буде повністю відкрито. Розрізняються ліжка типом підйомного пристрою, буває газопоршневим, пружинним, механічним. Менш зручний механічний тип, оскільки вимагає прикладати фізичні зусилля. Вибравши для спальні модель з газовим ліфтом, ви заощадите свої сили, так як ніякі зусилля для підйому не потрібні. Пружинні моделі за зручністю використання знаходяться між газовими та механічними конструкціями (вимагають невеликих зусиль).

5 причин придбати меблі з підйомним механізмом

  1. Велика місткість ніша для білизни. Глибока шухляда виключає проблему, пов'язану із зберіганням об'ємного приладдя для сну, а також постільної білизни та багатьох інших речей, необхідних у спальні. Поміститься в нього і комплект із ковдри, подушки та білизни для гостей.
  2. Економія корисного простору. Актуально для малогабаритних спалень. Купівля ліжка з підйомним механізмом дозволяє використовувати в спальні мінімальну кількість предметів меблевого інтер'єру, вибираючи їх найбільш компактні.
  3. Гігієнічність. Прибрані в нішу постільні речі надійно захищені від пилу, завдяки чому виключена необхідність у частому пранні сезонних ковдр, подушок, пледів і т.д. Продовжується термін їхньої служби. Пил під ліжком не накопичується, тому спрощується процес збирання.
  4. Комфорт в експлуатації. Механізм самостійно піднімає спальне ложе, тому зусилля з боку господаря меблів якщо і потрібні, то мінімальні.
  5. Вартість. За ціною меблі мало відрізняється від звичайних ліжок з ніжками і без, зате по функціональності та практичності набагато їх оминають.

Дата: Середа, 13 Квітня 2016   Переглядів:  77