Вже давно неможливо уявити зручну ванну кімнату без тумби під умивальник.. Практичні та елегантні моделі не тільки дозволяють вирішити питання, пов'язані з розміщенням безлічі банного приладдя, але також ще й надають приміщенню більш стильного та красивого вигляду.

Тумби під умивальник зі стільницею зі штучного каменю.

Особливо актуальні в останні роки моделі зі стільницею зі штучного каменю. Даний матеріал зовні мало чим відрізняється від натурального, він також розкішний та елегантний. Однак тумби з умивальником, стільниця яких виконана зі штучного каменю, крім чудових естетичних показників, відрізняються ще й практичністю. Варто зазначити, що штучний камінь відрізняється високою щільністю та вологостійкістю, внаслідок чого його вологопоглинання мінімальне.

Тумби під умивальник зі стільницею зі штучного каменю.

 Однорідна поверхня не вимагає будь-якого додаткового або спеціального покриття. Навіть після багатьох років вона не вицвіте, не вигоряє і не тьмяніє. Висока стійкість до всіляких ударів і подряпин сприяє тому, що такі тумби для ванної кімнати служать не роками, а десятиліттями. Якщо ж тріщина все ж таки утворилася, то проводиться локальний ремонт пошкодження, причому стільницю не потрібно нікуди транспортувати. Зробити це можна за місцем її встановлення. Купуючи тумби у ванну, покупці позбавляють себе боротьби з бактеріями, які дуже швидко накопичуються у вологому середовищі. Так як штучний камінь має високі антибактеріальні властивості, то шкідливим мікробам місця для існування у ванній кімнаті немає. Меблі для ванної кімнати повинні не тільки тішити око, а й бути дуже практичними.

Дата: Субота, 10 Листопада 2012   Переглядів:  96