Якщо в будинку є телевізор, варто придбати зручні та місткі тумби під телевізор. У зв'язку з тим, що багато хто воліє дивитися ТБ-трансляції на великих екранах, та ще й у цифровій якості, крім стандартного набору апаратури  (медіаплеєрів, ДВД програвачів), з'являється ще й додаткова. І з цієї причини розумно купувати місткі тумби під телевізор, у яких можна сховати всі дроти. Звичайно ж, слово «містка» не означає «велика». Завдяки сучасним дизайнерським рішенням, можна знайти тумбочки невеликого розміру, але тим самим, не поступаючись в оснащенні.

Місткі тумби під телевізор.

   В даний час, модульні або корпусні меблі які знаходяться в будинку, виконують не тільки свої прямі функціональні обов'язки, але також і є невід'ємною частиною декору.

ТВ тумба Орбіта Mini Black Commus

ТВ тумба Орбіта Mini Black Commus

Купуючи містку тумбочку під телевізор, необхідно також звернути свою увагу і на матеріал, з якого вона виготовлена. Не варто забувати про те, що крім самого телевізора на ній ще стоятиме програвач, практично вся аудіосистема домашнього кінотеатру, багато іншого. Також, багато хто воліє доповнювати це все різними дисками, журналами та статуетками. І тому, для того, щоб тумба прослужила не один рік, слід вибирати високоякісні матеріали. 

До найміцніших матеріалів, для створення корпусів тумб під телевізор, є, звичайно ж, дерев'яні. У поєднанні з ними ідеально виглядає сучасна техніка, незалежно від кольору.

ТВ тумба TFT хром Commus

ТВ тумба TFT хром Commus

Також, дуже надійними є і місткі тумби під телевізор з органічного скла, придбати які можна зайшовши в  магазин меблів. Але при покупці такої тумби потрібно звертати увагу на те, щоб скло було органічним. Інакше тумба може не прослужити і місяця. Тумби з органічного скла славляться «легкістю» конструкції. Такі меблі гармонійно впишуться в інтер'єр будь-якого стилю. На такій тумбі ідеально виглядатиме техніка сріблястого кольору.

Дата: Середа, 15 Травня 2013   Переглядів:  98