Вибір меблів для кожної кімнати є нелегким процесом. А вже необхідність підібрати меблеві предмети інтер'єру для ванної кімнати легким процесом і поготів не назвеш. Перш ніж виймати гроші з гаманця для того, щоб купити меблі для ванної кімнати, необхідно вивчити її від і до.

Особливості вибору меблів у ванну

    Слід враховувати буквально кожен нюанс, починаючи від матеріалу та його якості, та закінчуючи наявністю полиць, висувних ящиків тощо. Так як далеко не кожному пощастило стати володарем просторої ванної кімнати, то до розмірів гарнітура, а також до його функціональності вимоги потрібно пред'являти суворі. Водні процедури особливої радості не принесуть, якщо доведеться весь час стежити за тим, щоб не натрапити на кут тумби, піналу або шафки.

Комплект меблів для ванної кімнати Matrix Ювента

Комплект меблів для ванної Matrix Ювента

     Треба сказати, що купити меблі у ванну сьогодні не так уже й складно. Набагато складніше вибрати по-справжньому якісний гарнітур. Так як в цій кімнаті рівень вологості часто дуже високий, то і предмети інтер'єру слід вибирати вологостійкі. В іншому випадку меблі дуже швидко вбере в себе вологу і почне деформуватися. Крім того, відсутність вологовідштовхувальних якостей сприяє швидкій появі та поширенню грибка та цвілі. Позбутися їх далеко не просто. Купуючи тумби для ванної кімнати, потрібно обов'язково простежити за тим, щоб на поверхні виробу не було якихось патьоків фарби та лаку. Не повинно бути найменших пошкоджень. Навіть найнадійніше покриття не врятує меблі від вологи, якщо його цілісність порушена. Те ж упереджене ставлення має бути і до фурнітури. В ідеалі фурнітура має бути зроблена з красивого та надійного хромованого металу.

Комплект меблів для ванної Monza Ювента

Комплект меблів для ванної Monza Ювента

   Характер матеріалу, якість виробленого складання, функціональність та розміри - це не єдині критерії вибору. Велике значення слід приділити і стилю, в якому виконано сподобавшейся пенал для ванної кімнати, тумба або навісна шафа. Оздоблення приміщення та меблі обов'язково повинні гармоніювати. Досить безглуздо виглядатиме яскрава мозаїка на стінах та меблі в стилі хай-тек, наприклад. Щоб не зіткнутися з такою неприємністю, бажано заздалегідь визначитися зі стилем. Щодо кольору, то він також відіграє значну роль в оформленні. Іншими словами, придбання меблів для ванної кімнати не повинно бути спонтанним, ретельно обмірковувати потрібно кожен крок.

  У нашому інтернет-магазині представлені меблі для ванної відомих виробників: Мойдодир, Атол, Ювента, Буль-Буль, МВК.

Дата: Четвер, 10 Січня 2013   Переглядів:  100