Розглянемо в цій темі стіни або як їх називають портали для ванної кімнати. Мабуть, один із самих шикарних та елітних видів меблів.

Стінки для ванної кімнати (портали)

Я щиро вітаю тих, кому все ж таки пощастило мати такі види апартаментів як, приватний будинок, в якому Ви самі планували площу ванної кімнати або квартири - пентхауси, в яких, за визначенням, площа всіх приміщень набагато більша за середню. Ця стаття саме для Вас.

Стінка для ванної (портал) Людовик білий ОльвіяСтінка для ванної (портал) Людовик чорний Ольвія

Отже, що ж собою стінки для ванної кімнати або як їх ще називають - портали. Це цілісна меблева конструкція із вбудованою сантехнікою, дзеркалом та тумбами. Такий вид меблів за рахунок використання дорогих матеріалів, що мають високу вологостійкість, якісної ручної обробки фасадів, стільниці зі штучного каменю, яка, на відміну від натурального каменю, легко переносить зміни температур, відноситься до елітних видів меблів для ванної кімнати. Стінка сама передбачає велику площу кімнати, проте її функціональність у використанні виправдає всі витрати площі та грошей. Завдяки великій кількості скриньок і шаф, Ви зможете сховати від очей, все своє ванне приладдя. Така стіна у ванну за бажання прослужить ціле життя. Використовуючи такий портал, легко відчути себе королем або королевою. В основному такі стінки у ванну виконуються в класичному стилі, що ще більше підкреслює їхнє багатство.

У нашому інтернет-магазині представленістінки для ванної кімнати від одного зі світових виробників у білому та чорному кольорах.

Дата: неділя, 14 жовтень 2012   Переглядів:  119