Поєднання таких стильових напрямів, як мінімалізм, конструктивізм і модернізм, дали початок стилю Хай-тек ще в 70-ті роки минулого століття. В даний час цей стиль досить затребуваний і користується популярністю серед усіх вікових категорій покупців.

Меблі в стилі хай-тек.

Подібні  ультрасучасні меблі, мають прості лінії та достатню функціональність. Мінімальне застосування декоративного оздоблення, посилене освітлення, максимум вільного простору, абсолютний мінімалізм, дані характеристики притаманні меблів виконаних у стилі хай-тек.

Модульні меблі Togo Helvetia

Модульні меблі Togo Helvetia

   М'які меблі в стилі хай-тек передбачають абсолютно прості дизайнерські рішення, що мають достатню функціональність. Оббивка, як правило, однотонна, ніжки та підлокітники виготовлені з хромованого металу. Передбачається низька посадка та максимальний ступінь зручності та комфорту. Досить затребувані моделі диванів-трансформерів, які сьогодні залишається актуальною темою. Придбання таких меблів розумне рішення при облаштуванні житла.

Модульні меблі Fun BRW

Модульні меблі Fun BRW

   Достатньою популярністю на ринку продажів користуються корпусні меблі. Завдяки можливості досить раціонально використати площу приміщення. На меблях подібного плану практично відсутній декор, або мінімальна присутність металевих вставок. Дані меблі передбачають максимум відкритого простору та переважають найпростіші геометричні лінії. При виготовленні меблів у стилі хай-тек в основному застосовуються дерево, скло, хромована сталь та пластик.

Модульні меблі Dinaro BRW

Модульні меблі Dinaro BRW

   Сьогодні магазин меблів рясніє безліччю різних пропозицій у стилі хай-тек. Певною мірою такі меблі нагадують офісний варіант, завдяки своїй функціональності. Однак такі меблі привертають увагу гармонійним поєднанням матового матеріалу, наприклад, тонованого скла і деталей з хромованого металу.

Модульні меблі Desert 2 BRW

Модульні меблі Desert 2 BRW

    Вітальні, в стилі hi-tech відмінно поєднуються з різною аудіо та відео технікою. Створюючи єдиний ансамбль. Відчуття відкритого та вільного простору дозволяє створити наявність відкритих модулів та поличок. Як правило, кольорова гама меблів варіюється від сірого до сталевого відтінку, використовуючи темні та світлі тони. Застосуємо також ґрунтовний контраст у кольоровому дизайнерському рішенні, наприклад, поєднання червоного та чорного відтінку.

Диван Еліза Comfoson

Диван Еліза Comfoson

   Меблі виготовлені в стилі хай-тек передбачає мінімалізм, виключаючи різні надмірності, роблячи акцент на функціональності та комфортному використанні. Додаткові елементи освітлення надають меблям, торшерам і всіляким світильникам неповторний характерний шарм.

Дата: Понеділок, 22 Квітня 2013   Переглядів:  80