Тераса – якийсь перехідний місток між будинком та ділянкою. Затишний, впорядкований майданчик може використовуватися для прийому гостей та для недільного сімейного сніданку, для спортивних занять чи дитячих ігор. У зручному кріслі на терасі приємно милуватися осіннім садом чи читати захоплюючу книгу.

Меблі для тераси з ротангу
   Вибір меблів для терас досить багатий, але підшукати дійсно якісні, довговічні і стильні меблі буває складно. Меблеві вироби, які будуть знаходитися на відкритому повітрі, повинні мати вологостійкість і не коробитися від жарких променів. До того ж важливою є легкість, мобільність предметів меблів.
   Для виготовлення використовують різні матеріали – метал, ротанг, лоза, скло. Кожен із матеріалів має свої переваги, тому вибір залежить тільки від смакових переваг покупця. Але найбільш органічно виглядають садові меблі з ротанга, натурального чи штучного. Вони гармонують із навколишнім ландшафтом, виглядають стильно, екзотично, відповідає настрою відпочинку. Ротангові меблі мають тривалу історію, це класичний варіант для облаштування куточка відпочинку в саду, в альтанці або на терасі. Виготовленням таких виробів займаються багато авторитетних виробників, саме на їх якісну продукцію і варто звернути увагу. 

 

Переваги ротангу:
- натуральность;
- легкость;
- стійкість до сонця, до вологи;
- міцність;
- еластичність;
- гарні відтінки і фактура.

 

Меблі з натурального ротанга

   Ротанг - це висушене стебло каламуса (ротангової пальми). У такого стебла немає гілок, тому воно дуже гладке і красиве, має однакову товщину. Ротанг чудово гнеться, з нього можна виготовляти меблі або предмети декору різної форми. Додатково стебло каламуса обробляється спеціальною речовиною, що проходить через парову обробку, що покращує гнучкість. Випускати меблі з ротанга дуже вигідно, адже у процесі не залишається відходів, можна застосувати будь-який шматочок. Більш товсті частини ствола йдуть на каркаси, а кора, яка знімається з товстих частин, використовується для плетіння циновок, наприклад.

 

Меблі з натурального ротанга
   Ротанг при виробництві крісел, диванів та інших предметів меблів може мати різне переплетення – відкрите, закрите, діагональне, ажурне, ялинкою. Спосіб переплетення визначає фактуру меблів. Також на дизайн впливає відтінок матеріалу, він може бути медовим, кавовим, коньячним, оливковим. Особливо оригінально і багато виглядає поєднання декількох відтінків або декількох видів переплетення. Декоративний ефект посилюють вставки зі шкіри, тканини, дерева, металу.
   Меблі з ротанга мають тривалий термін служби (до 20 років), витримують значні навантаження (до 500кг), стійка до будь-яких погодних умов. Влітку її не обов’язково навіть ховати від дощу. Якщо поверхня трохи покриється тріщинами, виправити положення можна і самостійно. Взимку такі вироби рекомендується зберігати у холодному приміщенні.

 

Меблі зі штучного ротанга

   Техноротанг (штучний ротанг) – це синтетичне волокно, що складається з поліетилену, поліпропілену та інших речовин. Матеріал може вироблятися будь-якого відтінку, товщини та ширини, текстури. Основна перевага штучного ротанга – відмінна еластичність та стійкість до впливу природних факторів. Еластичність дозволяє дизайнерам створювати найоригінальніші проекти меблів. До переваг виробу з даного матеріалу можна віднести ще й легкість, швидке відновлення форми, комфортність. Меблі зі штучного ротанга матеріал не вимагає спеціального догляду (миється засобами, що чистять без хлору) та умов зберігання.

 

Меблі зі штучного ротанга

 

   Натуральний та штучний ротанг служить для виробництва стільців та столів, крісел та диванів. Також на терасі можна поставити зручну кушетку, шезлонг. У комплект меблів можуть входити м’які подушки - зручніше відпочивати в кріслі або на дивані. А стільниця столу із ротанга може покривати міцним склом, яке захистить гарне плетіння. Дуже гармонійно і розкішно виглядають комплекти меблів для тераси з каламусу. До речі, меблеві вироби з ротанга можуть встановлюватися і в квартирі, наприклад, вони ефектно підкреслять екостиль або кантрі.

Дата: четвер, 30 травень 2013   Переглядів:  164