Натуральний латекс, з якого виготовляються латексні ортопедичні матраци, по суті, не є повністю натуральною сировиною. У середньому воно складається з 85% натуральної речовини. Вся справа в тому, що латексну піну виготовляють з натурального каучуку, антибактеріальних добавок, стабілізаторів, а також синтетичного латексу.

Ортопедичні латексні матраци: характеристики та властивості

Так чому ж матраци, виготовлені з латексу, сьогодні, користуються такою популярністю?

Матрац Alfa Sleep&Fly Organic

Матрац Alfa Sleep&Fly Organic

Найголовніший секрет у поширенні латексних матраців полягає, звичайно ж, в їх чудових властивостях. Отже, латекс є одним з найбільш пружних та анатомічних матеріалів, і за рахунок цього він відмінно підходить для використання його у виробництві ортопедичних матраців.

Матрац Sensitiv Evolution

Матрац Sensitiv Evolution

Латексні ортопедичні матраци чудово підлаштовується під форму тіла сплячого, а отже, він може забезпечити повноцінний, комфортний та здоровий сон.

Матрац Ortopedic Balance Duo Doctor Health

Матрац Ortopedic Balance Duo Doctor Health

Також, до основних переваг ортопедичних матраців з латексу можна віднести і довговічність. Варто пам'ятати про те, що латекс здатний зберігати свої первісні властивості протягом двадцяти п'яти років. Саме з цієї причини всі, хто важить більше ста кілограм, продавці латексних матраців наполегливо рекомендують купувати їх із щільністю не менше 70 кг/куб.м.

Матрац Latex Roll Take&Go

Матрац Latex Roll Take&Go

Дитячі матраци в ліжечко також рекомендується купувати з латексу, оскільки цей матеріал може забезпечити повну відсутність небажаної мікрофлори. У таких матрацах ніколи не житиме домашній пиловий мікрокліщ. Ортопедичний матрац з латексу практично не вбирає вологу, а та волога, яка проходить у латексну піну, дуже швидко випаровується, що відбувається завдяки наявності канальців, що повідомляють. І за рахунок всього цього, такі матраци стають абсолютно непридатними для життя різних мікроорганізмів та плісняви.

Завдяки всьому цьому, латекс став одним із найдорожчих і найпопулярніших матеріалів для виробництва ортопедичних матраців.

Дата: Понеділок, 13 Травня 2013   Переглядів:  71