У кожному будинку є ванна кімната. Більшість людей не надають особливої уваги облаштуванню гідного інтер'єру, вважаючи, що для того, щоб просто прийняти душ, не обов'язково детально продумувати дизайн. І це здебільшого є однією з головних помилок. Подивіться на вашу ванну кімнату іншими очима. За умови грамотного підходу до дизайну ванної кімнати вона може стати улюбленим місцем домочадців для щоденної релаксації та відпочинку після важкого робочого дня.

Інтер'єр ванної кімнати

Слід спочатку визначитися з відтінком кольору. Подумайте, який колір краще для вас для повноцінного відпочинку та розслаблення. Для людей, які віддають перевагу класичному стилю, прийнятні досить світлі, пастельні відтінки. При бажанні можна використовувати яскраві кольори, нетрадиційне оздоблення та матеріал, лише нададуть вашій ванній кімнаті індивідуальність.

Інтер'єр ванної кімнати

Сьогодні досить великий вибір пропонованого сантехнічного обладнання. Велика різноманітність відтінків кольорів, розмірів, конфігурацій і форм. Сучасні виробники пропонують класичний варіант ванн, кутові ванни з гідромасажем та без. Вибір залежить від ваших особистих уподобань та смаку. Однак слід дотримуватися єдиного правила, ванна і умивальник повинні бути поєднуються за кольоровим та дизайнерським рішенням. Якщо дозволяють габарити вашої ванної кімнати, то ідеальним рішенням буде встановлення душової кабіни.

Для надання затишку, комфорту та належної функціональності ванної кімнати дизайнери рекомендують укомплектувати її відповідними вашому стилю поличками, дзеркалами, тумбами та шафками. Сьогодні купити меблі для ванної кімнати досить легко. Матеріал досить різноманітний, ДСП, MDF, дерево, мармур, пластик. Існує можливість придбати меблі готовим комплектом, а можна купити окремо. Наприклад, тумби з умивальником, досить функціональний пристрій, що дозволяє компактно зберігати всю побутову хімію. Пенал для ванної кімнати забезпечений безліччю поличок, для яких у будь-якої господині знайдеться безліч різних флакончиків, коробочок та інших дрібниць.

Крім основного освітлення, незайвим виявиться і додатковий світильник, наприклад, в районі дзеркала. У оформленні ванної кімнати важливу роль відіграє дзеркало. Без дзеркала інтер'єр створює враження якоїсь незавершеності. Дзеркало є остаточним штрихом при обладнанні ванної кімнати.

Інтер'єр ванної кімнати

Вибір аксесуарів доповнить інтер'єр певним затишком та комфортом. Доповнити інтер'єр допоможуть оригінальні мильниці, різні гачки для одягу та рушників, симпатичні підставки під зубну пасту та щітки та інші дрібниці приємні вашому погляду.

Дата: вівторок, 23 квітень 2013   Переглядів:  77