З приходом першого тепла і з настанням весняно-літньої пори приходить розуміння про необхідність придбання такого важливого атрибуту для вашого заміського будинку або дачної ділянки як садові парасольки. У літні теплі дні так хочеться поніжитися в прохолодній тіні, надійно сховавшись від сонячних променів. Зонт садовий здатний створити всі умови для розслаблюючого відпочинку у вашому саду. Парасолі надійно вкриють вас та ваших близьких від інтенсивних променів сонця і не дозволять промокнути від крапель дощу під час відпочинку. Крім перерахованих позитивних якостей, парасольки для дачі цілком здатні доповнити і підкреслити стилістику вашого дизайнерського рішення при оформленні інтер'єрного вигляду вашого будинку. Правильно і грамотно підібрана парасолька вкотре підкреслить вашу індивідуальність і неповторність унікальної обстановки вашого саду.

Консольна садова парасолька з підсвіткою

Насамперед, приступаючи до ретельного вибору парасольки, слід насамперед визначитися з цільовою спрямованістю майбутньої покупки. Поряд з привабливим зовнішнім виглядом, що сподобався, не слід забувати про необхідну зручність при експлуатації, конструкційної надійності і якісних показниках застосовуваного матеріалу.

Шаблонні габарити парасольок можливі різного діаметра: від 1.6 до 3 метрів. Також парасольки поділяються на три види: консольні, стандартні та телескопічні. Купити садові парасолькі означає придбання стандартного класичного варіанту. До переважних характеристик, якого можна сміливо віднести простоту застосування, доступну ціну та унікальну універсальність при монтажі. Недосконалістю стандартних парасольок є той факт, що в процесі відкриття та закриття потрібно чимало просторової площі. Можливо, доведеться зміщувати зі звичного місця меблі для саду.

Більш дорогою альтернативою попереднього варіанту визнані телескопічні парасольки, при відкритті та закритті купола яких не виникає потреби переміщення садових меблів. До переваг консольних парасольок можна сміливо віднести їхнє відмінне дизайнерське рішення і функціональність при використанні. У парасольках такого типу передбачений бічний утримувач, при цьому купол кріпиться на консолі. Ця конструкція значно розширює просторове сприйняття.

Як правило, вартість парасольок говорить про їх якісні показники. Найнижча вартість поширюється на вітчизняний товар, а також на парасольки, що виробляються в Азії. Дорогі та якісні парасольки виготовляють у Європі. Наприклад, варто придивитися до фірмових знаків: Kaja, 4 Seasons Outdoor, Viara, Bukatchi, Zangenberg, Harbo і Hartman. Якісним показником також є можливість повороту та зміни кута нахилу парасольки.

Недорого парасолька для літнього майданчика консольна

Якщо ваш вибір випав на парасольку зі стаціонарною установкою, необхідно загострити свою увагу на кріпленнях. У разі, якщо не передбачено ґрунтовного монтажу, то необхідний обтяжувач, який у разі несприятливої зміни погодних умов допоможе зберегти вертикальне положення парасольки.

Для максимальної зручності при використанні пропонуються зонти для саду, для дачі, вуличні парасольки для кафе найрізноманітніших конфігурацій та габаритів, завдяки чому встановити конструкцію можна в будь-якому місці, навіть впритул до стіни.

Винахідливі та заповзятливі виробники для привернення уваги потенційних покупців виробляють парасольки, відмінною рисою яких є вбудоване підсвічування. Подібне нововведення користується підвищеним попитом у любителів романтичного оточення.

Підсумовуючи вищевикладене, можна відзначити, що садова парасолька переважно міцна і досить стійка до погодних змін. Важливим фактором є якісний показник використовуваного матеріалу. Зазвичай використовують поліестер, суміш бавовни з поліестером, але краще вибирати акрилову тканину купола і водовідштовхувальним просоченням. Стрижні та спиці в конструкції повинні бути виготовлені зі сталі або алюмінію, надаючи достатню міцність і пружність. Вага основи не повинна бути меншою за 20 кг, забезпечуючи парасольку належну міцність. Дотримання цих рекомендацій допоможе вам придбати якісний товар та продовжити термін ії експлуатації.

Дата: понеділок, 31 березень 2014   Переглядів:  222