У колекції меблевої продукції ТМ Ювента з'явилася новинка – комплект для ванної кімнати. Меблі Geneva (Женева) Ювента поєднує 5 елементів, серед яких дві тумби, два пенали, дзеркало. Усі елементи підвісні. Умивальники використовуються керамічні, виробник умивальників Sanovit (Туреччина), серія Luxury. Випускається виключно у білому кольорі. Особливості української меблевої новинки в наступному:

Комплект меблів для ванної кімнати Geneva (Женева) Ювента

  1. Елегантність. Геометричні форми максимально прості, без вишукувань. Кути заокруглені. Покриття корпусу глянцеве. Незважаючи на простоту, меблі стильні та витончені.
  2. Покриття фасаду глянцеве. Матеріал - ламінований ДСП, для корпусу використовувався ДСП завтовшки 16 мм, для фасаду завтовшки 18 мм.
  3. Сталева фурнітура. Для витончених прямих і довгих ручок виробник обрав нержавіючу сталь і не помилився. Вони не бояться вологи, стильно виглядають.
  4. Комфорт. Шухляди, якими комплектуються тумби у ванну, місткі, висуваються повністю. При відкритті дверей, висуванні/закриванні шухляд відсутній шум.

Geneva (Женева) Ювента

Незважаючи на те що меблі для ванної кімнати представляють собою готовий комплект, передбачена можливість купівлі тієї кількості елементів, яка потрібна.

Дата: Понеділок, 07 Серпня 2017   Переглядів:  70