Двоспальне ліжко - безпрограшний варіант при меблюванні спальної кімнати. Можна, звичайно ж, удвох поміститися і на полуторному ліжку, тільки сон у цьому випадку буде не дуже міцним і здоровим. Важливо знати - меблі для спальні від різних виробників відрізнятимуться розмірами. Європейські виробники використовують метричну систему заходів, тоді як компанії, що працюють в англомовних державах, використовують англійську систему вимірювання та вказують розміри у дюймах та футах. Через це стандартні розміри продукції з Європи та англомовних країн різняться. Як правило, в каталогах українських інтернет-магазинів розміри вказуються в див., тому з вибором праці не виникає. Купити двоспальне ліжко сьогодні можна наступних розмірів – ширина 160-200 см, довжина 190-210 см. Це стандартні розміри. Мінімальна ширина ліжка для двох-160 см. Для власників нестандартних фігур (повних та (або) високих людей) багато меблевих торгових марок випускають продукцію нестандартних розмірів. Ортопедичні матраци також представлені стандартними та нестандартними розмірами.

Стандартні розміри двоспальних ліжок та їх особливості

Особливості двоспальних ліжок

  • Розміри. Головна особливість у габаритах, ці ліжка найбільші з усіх присутніх на ринку. Якому з розмірів віддати перевагу – вирішувати вам, відповідь на запитання залежить від площі вашої спальні. Велике ліжко – це добре, але лише тоді, коли воно не займає весь корисний простір кімнати.
  • Різноманітність конструкцій. Виробники дають можливість купити двоспальне ліжко з висувними шухлядами, а також з підйомними механізмами, глухими та ажурними спинками, з високими чи низькими ніжками, а також без ніжок тощо.
  • Різноманітність дизайнерських рішень. Розрізняються меблі для спальні формою, висотою, забарвленням, оздобленням тощо. Дизайнери експериментують з формами спального ложа та узголів'я, кольорами вихідного та оздоблювальних матеріалів. Нерідко матеріали використовуються у комбінації. Наприклад, дерево поєднують із металом, шкіра з текстилем, тощо.

Матеріали - чому віддати перевагу

Дерево і метал завжди були поза конкуренцією. Немає конкурентів за міцністю, екологічною чистотою та красою у них і зараз. Невеликий недолік у ціні, вони дорожчі, ніж меблі для спальні із сировини штучного походження. Якщо якість продукту та його довговічність для вас найбільш важливі, то найкращим рішенням буде купити двоспальне ліжко з натуральних матеріалів. Якщо ж шукаєте метод заощадити, то вибирайте ліжка з ДВП або ДСП, але відмовтеся від продукції маловідомих виробників, про ділову репутацію яких немає жодної інформації. Що стосується оздоблювальних матеріалів, їх вибір залежить від вашого смаку. Віддаєте перевагу ексклюзивності в інтер'єрі - вибирайте м'які ліжка, оброблені натуральною шкірою або дорогими тканинами. Практичне і дешевша обробка такими тканинами, як гобелен, жаккард, рогожка і т.д. Трохи складніше у догляді оксамит та велюр. Якщо серед домочадців є алергік, ортопедичні матраци бажано підбирати з натуральними матеріалами. Це може бути морські водорості, кокосова стружка тощо.

Дата: субота, 16 квітень 2016   Переглядів:  177