Будинок – це наша фортеця, місце нашого відпочинку та дозвілля, де хочеться за будь-яких обставин почуватися затишно та комфортно. Дрібні деталі створення вірної атмосфери звичайно важливі, але, мабуть, центральне місце у системі домашніх цінностей займає меблі. До її вибору та купівлі треба підходити з усією наявною ретельністю. Звичайно, добре, якщо площа житлового приміщення та економічна сторона питання дозволяють особливо не церемонитися у виборі меблів, купуючи за принципом «дорожче, значить краще». Але що робити власникам квартир з нестандартним плануванням чи малогабаритних квартир? У цьому випадку вирішенням питання стануть модульні меблі (або як її називають деякі виробники - набірні меблі). Вона є своєрідним «конструктором», що складається з різних меблевих предметів (або модулів), що дозволяє розташовувати окремі її елементи (шафи, стінки, тумби, комоди, дзеркала та інші предмети) в бажаній послідовності та місцях. Можна самостійно вибирати відповідні предмети меблів та складати необхідну меблеву композицію. При виробництві модульних меблів використовуються ті самі матеріали, як і при виробництві будь-якої іншої. В основному це МДФ, ДСП, шпон або масиви деревини хвойних і натуральних порід. Чим якісніші та «натуральніші» матеріали, тим вища ціна набору. Модульні набори виготовляються для передпокоїв, віталень, кухонь, спалень, дитячих і т.д.
    Переваги набірних меблів незаперечні. По-перше, це відчутна економія простору. Модульні системи дуже компактні, завдяки чому меблі можуть зайняти будь-який куточок вільного простору, легко підвищивши його корисність або змінивши функціональність. По-друге, приваблива ціна. Оскільки модульні меблі складаються з великої кількості елементів і виготовляються з різноманітних матеріалів (від вибору яких, до речі, теж залежить її вартість), завжди можна гранично зменшити витрати на придбання, вибравши з наявних модулів найбільш функціональні та потрібні. Модульні меблі надають величезні можливості для «індивідуальної творчості». Кількість доступних базових елементів набору дозволяє продумувати власний стиль меблевого оформлення, граючи з кольором і фурнітурою. При виробництві модульних меблів використовуються тільки якісні матеріали, що не містять шкідливих домішок і є абсолютно безпечними як для дорослих, так і для дітей. Окремо варто також згадати про дизайн набірних меблів, адже він може надати квартирі будь-який стиль, починаючи від класики та закінчуючи модерном. До того ж, зважаючи на велику конкуренцію, виробники та продавці для залучення покупця прагнуть виділитися на ринку меблів, так що «ідейний» ряд вельми різноманітний.   
   Ще однією важливою перевагою є можливість припасування предметів гарнітура під індивідуальні особливості стін та підлоги, що дозволяє швидше виконати встановлення.
При підборі модульних меблів головним правилом є наявність продуманого плану інтер'єру. Сьогодні будь-який продавець меблів, що поважає себе і покупця, зможе запропонувати консультацію фахівця, який за допомогою комп'ютерних програм зможе не тільки знайти оптимальне рішення для підбору розміщення меблів, але й допоможе з вибором забарвлень. Не варто також поспішати з покупкою. Можна відвідати кілька магазинів, вивчити асортимент, що пропонується, і більш точно спланувати свій бюджет. Не зайвим буде перевірити якість меблів, що купуються. У деяких салонах при покупці меблів з торгового залу йде пристойна знижка, але зайве складання-розбирання тільки погіршить якість. Доставку краще доручити фахівцям, а не сусідові. І під час приймання особисто перевірте цілісність кожного предмета. Складання також краще доручити спеціально навченим майстрам, тільки в цьому випадку при дефектах можна буде щось довести продавцю. Варто поцікавитися, що входить у гарантійне обслуговування, і за наявності якихось «несправностей» меблі можна буде повернути. Крім того, уточніть у продавця про обмін неякісних меблів, терміни та способи повернення грошей у разі чого. Перевірте наявність специфікації, в якій вказані схеми складання, артикула, схеми розташування елементів тощо. Не соромтеся перевірити все, що може здатися підозрілим. Адже меблі купуються на довгий час і помилки при виборі можуть коштувати не тільки настрої, але й грошей. Будинок – це наша фортеця, місце нашого відпочинку та дозвілля, де хочеться за будь-яких обставин почуватися затишно та комфортно. Дрібні деталі створення вірної атмосфери звичайно важливі, але, мабуть, центральне місце у системі домашніх цінностей займає меблі. До її вибору та купівлі треба підходити з усією наявною ретельністю. Звичайно, добре, якщо площа житлового приміщення та економічна сторона питання дозволяють особливо не церемонитися у виборі меблів, купуючи за принципом «дорожче, значить краще». Але що робити власникам квартир з нестандартним плануванням чи малогабаритних квартир? У цьому випадку вирішенням питання стануть модульні меблі (або як її називають деякі виробники - набірні меблі). Вони є своєрідним «конструктором», що складається з різних меблевих предметів (або модулів), що дозволяє розташовувати окремі її елементи (шафи, стінки, тумби, комоди, дзеркала та інші предмети) в бажаній послідовності та місцях. Можна самостійно вибирати відповідні предмети меблів та складати необхідну меблеву композицію.    При виробництві модульних меблів використовуються ті самі матеріали, як і при виробництві будь-якої іншої. В основному це МДФ, ДСП, шпон або масиви деревини хвойних і натуральних порід. Чим якісніші та «натуральніші» матеріали, тим вища ціна набору. Модульні набори виготовляються для передпокоїв, віталень, кухонь, спалень, дитячих і т.д.
   Переваги набірних меблів незаперечні. По-перше, це відчутна економія простору. Модульні системи дуже компактні, завдяки чому меблі можуть зайняти будь-який куточок вільного простору, легко підвищивши його корисність або змінивши функціональність. По-друге, приваблива ціна. Оскільки модульні меблі складаються з великої кількості елементів і виготовляються з різноманітних матеріалів (від вибору яких, до речі, теж залежить її вартість), завжди можна гранично зменшити витрати на придбання, вибравши з наявних модулів найбільш функціональні та потрібні. Модульні меблі надають величезні можливості для «індивідуальної творчості». Кількість доступних базових елементів набору дозволяє продумувати власний стиль меблевого оформлення, граючи з кольором і фурнітурою. При виробництві модульних меблів використовуються тільки якісні матеріали, що не містять шкідливих домішок і є абсолютно безпечними як для дорослих, так і для дітей. Окремо варто також згадати про дизайн набірних меблів, адже він може надати квартирі будь-який стиль, починаючи від класики та закінчуючи модерном. До того ж, зважаючи на велику конкуренцію, виробники та продавці для залучення покупця прагнуть виділитися на ринку меблів, так що «ідейний» ряд вельми різноманітний. Ще однією важливою перевагою є можливість припасування предметів гарнітура під індивідуальні особливості стін та підлоги, що дозволяє швидше виконати встановлення.
   При підборі модульних меблів головним правилом є наявність продуманого плану інтер'єру. Сьогодні будь-який продавець меблів, що поважає себе і покупця, зможе запропонувати консультацію фахівця, який за допомогою комп'ютерних програм зможе не тільки знайти оптимальне рішення для підбору розміщення меблів, але й допоможе з вибором забарвлень. Не варто також поспішати з покупкою. Можна відвідати кілька магазинів, вивчити асортимент, що пропонується, і більш точно спланувати свій бюджет. Не зайвим буде перевірити якість меблів, що купуються. У деяких салонах при покупці меблів з торгового залу йде пристойна знижка, але зайве складання-розбирання тільки погіршить якість. Доставку краще доручити фахівцям, а не сусідові. І під час приймання особисто перевірте цілісність кожного предмета. Складання також краще доручити спеціально навченим майстрам, тільки в цьому випадку при дефектах можна буде щось довести продавцю. Варто поцікавитися, що входить у гарантійне обслуговування, і за наявності якихось «несправностей» меблі можна буде повернути. Крім того, уточніть у продавця про обмін неякісних меблів, терміни та способи повернення грошей у разі чого. Перевірте наявність специфікації, в якій вказані схеми складання, артикула, схеми розташування елементів тощо. Не соромтеся перевірити все, що може здатися підозрілим. Адже меблі купуються на довгий час і помилки при виборі можуть коштувати не лише настрої, а й грошей.

Дата: неділя, 27 червень 2010   Переглядів:  77