Яку б площу не мала ваша ванна кімната, обійтися тільки умивальником, ванною, дзеркалом, а також унітазом навряд чи вдасться, необхідно обов'язково додатково купити меблі у ванну. Стандартний набір сантехніки доповнюється як мінімум шафками, де можна зберігати найрізноманітніші аксесуари, приладдя та засоби гігієни. Але як правильно вибрати цей предмет меблів?

   Насамперед, необхідно звернути свою увагу на ціну, а отже, на матеріал з якого виготовлено шафку. Найдешевшим варіантом вважається меблі для ванної кімнати з ДСП, але якщо ви зупините свій вибір на низькосортному ДСП, то шафка, під впливом вологості та температури втратить свій первісний зовнішній вигляд. До найдорожчих можна віднести шафки для ванної кімнати, виготовлені із цільного масиву дерева. Розумним компромісом можна вважати шафки з фасадом із МДФ. Зовні, вона практично не відрізнятиметься від масиву, але одночасно з цим, такі меблі мають більш високі показники по зносостійкості, ніж з ДСП.

   Не варто забувати і про фурнітуру. У тому випадку, якщо вам би не хотілося, щоб вона через короткий проміжок часу дратувала вас облізлим покриттям, варто зупинити свій вибір на фурнітурі, виготовленій з металу з хромованим покриттям. А от щодо кольору фурнітури, то найкраще звернути свою увагу на сріблястий, оскільки більша частина сантехнічної арматури виготовлена саме в ньому.

   Під час обладнання ванної кімнати необхідно постаратися зробити це максимально функціонально. Наприклад, якщо площа ванної кімнати досить мала, то краще використовувати кутові моделі шафок, які вже укомплектовані різними поличками.

Дата: Четвер, 11 Квітня 2013   Переглядів:  115