У нашому інтернет-магазині з'явилися товари компанії MatroLuxe:

Ортопедичні матраци MatroLuxe

Компанія MatroLuxe

MatroLuxe – мультибрендова компанія з іноземними інвестиціями та новітніми європейськими технологіями, виробник матраців, домашній текстиль, корпусних, м'яких та безкаркасних меблів, що відповідають світовим стандартам якості та естетики.

Популярність продукції MatroLuxe далеко за межами України

Поєднання передових технологій та інноваційних розробок, постійне розширення та креативність асортименту, незмінно високі вимоги до якості та екологічних властивостей матеріалів зробили MatroLuxe безперечним лідером українського ринку, все більшої популярності продукція MatroLuxe набуває далеко за межами України (експортуючи свою продукцію до Німеччини, США, Італію, Казахстан, Киргизстан, Молдову, Білорусь, Литву, Туркменістан та інші країни).

Продукція компанії MatroLuxe не має аналогів на ринку

Продукція компанії MatroLuxe не має аналогів на ринку завдяки використанню ексклюзивних розробок, впровадженню власних інноваційних технологій, впізнаваному вишуканому стилю та незмінному дотриманню стандартів найвищої якості. Вся продукція має міжнародний сертифікат контролю якості ISO 9001:2008 та Сертифікат відповідності УкрБУДСЕРТ (відповідність ГОСТам), гігієнічні висновки на готові вироби та матеріали.

Спектр продукції, що постійно розширюється

Колосальний творчий потенціал і високий професіоналізм нашої команди дозволяють надавати нашим клієнтам винятковий за різноманітністю та спектр продукції, що постійно розширюється, найвищої майстерності виготовлення. MatroLuxe задовольняє та передбачає запити найвибагливіших і найвибагливіших покупців.

Оперативне реагування на тенденції ринку меблів

Завдяки власному виробництву практично повного циклу (виготовлення пружинних блоків, прошивка тканин, збирання виробів на автоматизованих лініях тощо), ми маємо можливість оперативно реагувати на тенденції меблевого ринку, що швидко змінюються, і будь-які побажання наших клієнтів.

Власний автопарк та логістика

Наявність власного автопарку та організованої та добре налагодженої логістики з IT-забезпеченням дозволяє гарантовано та своєчасно доставляти продукцію до будь-якої точки України та 16 країн світу.

Висока якість продукції у всьому

MatroLuxe гарантує лише високу якість продукції та увагу до всіх деталей. Кожен із наших покупців знаходить собі оптимальний варіант, що враховує його особисті уподобання. А якщо ваші бажання ми не передбачили, то так само професійно та з вищою якістю спеціально для вас MatroLuxe виготовить індивідуальну модель.

Дата: Понеділок, 26 Березня 2012   Переглядів:  90