Кожна людина у світі – індивідуальність. Комусь подобається зелене, комусь жовте, хтось любить квіткові мотиви, хтось – абстракцію. І так ми йдемо життям. Нам зовсім неважливо, що роблять інші, головне бажання оточити себе тим, що близько за духом.

Найчастіше все що стосується меблів нав'язувалося людям у вигляді якихось стереотипів: якщо меблі для ванної означає біла, якщо диван - коричневий. Раніше фабрики випускали стандартні меблі в ходових кольорових рішеннях, і часто вони були більш практичними, ніж красивими.

Але настав інший час, час, коли люди почали обирати, тоді почали з'являтися різноманітні відтінки, форми та інші нововведення. Але тільки не тепер, зараз майже кожен може дозволити не обмежувати себе у виборі і безпосередньо купувати те, що хоче і в тому кольорі, з тим малюнком, який подобається і тішить око. З приходом такої технології, як лазерне гравіювання – нанесення малюнка на тверду поверхню меблів.

В інтернет магазині Promebli.com.ua, ви можете замовити меблі у ванну (це можуть бути дзеркала для ванної, пенали та напівпенали), тумби під умивальник та шафки у ванну) з нанесенням такого виду малюнка. Малюнки вибираються з каталогу. Їх кількість та різноманітність допоможуть вам спланувати та створити власний індивідуальний дизайн ванної кімнати.

Лазерний малюнок на меблі для ванної

Принти можуть бути різними за тематикою - візерунки, квіти, орнамент, абстракція, міста, флора, фауна.

Меблі для ванної з малюнками

Меблі для ванної з лазерними малюнками. Фото 1

Меблі для ванної з лазерними малюнками. Фото 2

Кожен товар, на який можна нанести лазерний малюнок у каталозі меблів для ванної, у своєму описі має варіанти картинок для гравіювання.

Дата: вівторок, 02 жовтень 2012   Переглядів:  167