Класика ніколи не виходить із моди, у всі часи є маса людей, які є її прихильниками. Класична меблі для ванної кімнати – це вишукані елітні гарнітури, що відрізняють суворі форми, чіткі лінії та високоякісні натуральні матеріали. Ломанні, вигнуті та непропорційні лінії у класичному стилі бути присутніми не повинні.

Класичні меблі для ванної кімнати.

Використання дешевих матеріалів, що імітують натуральні аналоги, також є неприпустимим. Як правило, як основні матеріали використовується натуральна деревина, її порода обов'язково повинна бути благородною і цінною, а також скло, природний камінь, позолочений метал і бронза.

Комплект меблів для ванних кімнат Олександрія слонова кістка Ольвія

Комплект меблів для ванної Олександрія слонова кістка Ольвія

Перед тим як купити меблі для ванної кімнати у класичному стилі необхідно ретельно вивчити всі деталі. Навіть найдрібніший декоративний елемент повинен гармоніювати і з формою, і кольором, і з фурнітурою. Гармонія - це один з найважливіших критеріїв, за якими справжні класичні меблі відрізняються від дешевої підробки. Інтер'єр у класичному стилі виглядає благородно та презентабельно. При погляді на меблі у ванну кімнату у класичному стилі відразу стає зрозуміло, наскільки гарний смак її власника. Респектабельні та солідні меблі в класичному стилі подумки переносять за часів існування дворянських садиб, світських прийомів та балів.

Комплект меблів для ванної Барселона Ольвія

Комплект меблів для ванної Барселона Ольвія

Легкість і витонченість – це перше, що потрібно пам'ятати під час вибору гарнітура. Класичний інтер'єр має на увазі наявність вільного простору. Для цього комплекти меблів у ванну кімнату  декоруються скляними вставками. Скло може бути як зовсім прозорим, так і кольоровим. Не варто заповнювати меблями весь простір, навіть якщо приміщення дуже просторе. І тим більше ретельно потрібно вибирати шафки і тумби у ванну, якщо приміщення невелике. До речі, візуально його збільшити допоможуть дзеркала. Що стосується декоративних елементів та аксесуарів, то вони мають бути виконані під старовину. Інтер'єр можна розбавити приглушеними відтінками зеленого, золотистого та рожевого кольору.

Комплект меблів для ванної кімнати Наполеон Ольвія

Комплект меблів для ванної Наполеон Ольвія

В інтернет магазині ProMebli™ Ви знайдете широкий асортимент класичних меблів для ванної від відомих виробників Ольвія, Мойдодир, Ювента.

Дата: Середа, 23 Січня 2013   Переглядів:  337