В даний час вітальня - це не просто поєднання м'яких меблів, величезного обіднього столу і стінки для вітальні, але й якийсь куточок, де всі члени сім'ї зможуть затишно та спокійно провести свій вільний час, займаючись своїм хобі.

Меблі для вітальні.

Вітальня повинна поєднувати в собі життєву силу, і одночасно з цим, спокій і впевненість у завтрашньому дні, і не маловажну роль у цьому грають правильно підібрані меблі. Сьогодні, як корпусні, так і модульні меблі для вітальні, мають бути, перш за все, стильні. Саме цей предмет інтер'єру, як ні що інше, уособлює характер господарів, їх спосіб життя та матеріальне становище.

Модульні меблі Bawaria BRW

Модульні меблі Bawaria BRW

   На сучасному ринку представлено безліч меблів, виготовлених з різних матеріалів, за допомогою яких можна зробити свою вітальню неповторною і оригінальною. 

   У процесі вибору меблів для вітальні, величезний вибір яких пропонує будь-який сучасний інтернет-магазин меблів, насамперед, ми звертаємо увагу на її естетичні показники, а вже після, на її функціональність. Сучасні меблі для вітальні повинні бути зручними, стильними, красивими і, звичайно ж, підкреслювати всі індивідуальні переваги господарів.

Модульні меблі Trixo BRW

Модульні меблі Trixo BRW

   Для тих, хто віддає перевагу скромному мінімалізму, найкраще вибрати м'які меблі з додатковими модулями. У їх ролі можуть виступати підставки під квіти, полиці, стелажі, модулі із вбудованими дзеркалами, прямі чи кутові вітрини тощо. Для любителів класичного стилю в інтер'єрі вітальні, підійде до душі максимально функціональні меблі, які заповнять основну частину простору, що не використовується. В цьому випадку, ідеальним варіантом стануть модульні системи та корпусні стінки. Якщо ви віддали перевагу вітальній стінці, краще ставити її вздовж стіни. Не варто також забувати про місце для вітрин, шафи для білизни, шафи для одягу, шафи для книг і, звичайно ж, ніші для телевізора і відповідної апаратури. Віддавши свої переваги модульним меблям, вдасться візуально збільшити простори, функціонально скориставшись ним, а також розставити всі модульні елементи відповідно до власного смаку, а не так, як вирішив виробник.

Дата: п'ятниця, 08 березень 2013   Переглядів:  54