Про те, наскільки важливим є правильний вибір матраца для здорового сну, написано вже чимало статей, проте багато споживачів, як і раніше, не знають з якого боку до цього вибору підійти.

Як вибрати матрац?

  На сьогоднішній день матраци представлені в такій кількості, що очі розбігаються, а руки від безсилля просто опускаються. Перебуваючи в розгубленості, покупець набуває першої моделі, що трапилася, про що згодом довго шкодує. Щоб не потрапити в таку неприємну ситуацію, перш ніж матрац купити, бажано ознайомитися з нехитрими правилами щодо його вибору. Основні критерії, за якими необхідно вибирати конкретну модель, - це рівень жорсткості, наповнювач і розмір. Почнемо із розміру. Слід запам'ятати, що матрац повинен відповідати внутрішньому розміру ліжка. Невідповідність навіть у кілька сантиметрів здатна завдати дискомфорту. Далі слід звернути увагу до жорсткість. Медики радять співвідносити фізичні дані, зокрема свою вагу, із властивостями матраца.

Ортопедичний матрац Sleep&Fly Standart Plus

Популярний ортопедичний матрац Sleep&Fly Standart Plus на основі пружинного блоку Боннель

   В ідеалі ортопедичні матраци підвищеного рівня жорсткості мають обирати повні люди. Середня жорсткість найкраща для покупців із середньою комплекцією. Це може бути як дорослі, і підлітки. Літнім людям спати на жорсткому небажано, тому для них найкраще купити матрац ортопедичний м'який або середньо-жорсткий. Також протипоказані жорсткі моделі і в тих випадках, коли людина відчуває біль у попереку. Після того, як з жорсткістю визначилися, саме час звернути увагу на наповнювач. Пружинні моделі можуть приховувати як всередині блок незалежні пружин, так і пружинний блок «Боннель». Обидва варіанти хороші, але все ж таки перший краще через те, що тиск на тіло сплячої людини розподіляється рівномірно, тоді як «Боннель» не зовсім точно повторює форму тіла. Безпружинні моделі наповнені кокосовою койрою та латексом. Вони можуть існувати і окремо один від одного, і разом. Немає конкретних критеріїв, які б вигідно виділили один із наповнювачів, тут слід орієнтуватися на свій смак. Головне, щоб усі матеріали, що використовуються як наповнювач, були високоякісні.

Ортопедичний матрац Sleep&Fly Daily 2 в 1

Популярний ортопедичний матрац Sleep&Fly Daily 2 в 1 на основі блоку незалежних пружин Pocket Spring

Дата: середа, 31 жовтень 2012   Переглядів:  357