Щоб ванна кімната в кожному сучасному будинку була місцем не тільки для прийняття душу, а кімнатою для розслаблюючої релаксації, необхідно грамотно підійти до облаштування приміщення. Комфортне знаходження та затишок у ванній кімнаті, безсумнівно, створить грамотно зроблений ремонт, що враховує всі потреби господарів. Гармонійне поєднання кольорової гами сантехнічного обладнання та меблів обов'язково внесуть свій внесок на загальне враження. Якщо у вашій ванній кімнаті давно не проводилися ремонтні роботи, то врятувати ситуацію і дещо освіжити ваш інтер'єр здатні відповідні аксесуари.

Як вибрати аксесуари для ванної кімнати?

   При оформленні інтер'єру ванної кімнати слід все добре продумати. Правильний підхід при облаштуванні вашої ванни створить відчуття затишку, комфорту та максимальної функціональності. І це дуже важливо, адже ми щодня розпочинаємо та закінчуємо наш день у цьому місці.

   Досить відповідальним кроком є вибір кольорової гами кахельної плитки та сантехнічного обладнання. Ідеально, коли господарі можуть досягти повної гармонії у кольоровому рішенні. При виборі аксесуарів для ванної кімнати важливим моментом є підбір такого варіанту, який повністю гармоніював би з іншими елементами і був витриманий в єдиному стилі. Вітається функціональність, зручність, комфорт та компактність, тому що в сучасних будинках переважно ванна невеликих розмірів.

Комплект меблів для ванної кімнати Modena Ювента

Комплект меблів для ванної кімнати Modena Ювента

   Меблі для ванної один з найважливіших аксесуарів. Сьогодні спеціалізовані магазини пропонують широкий асортимент меблів. Досить функціональним пристосуванням є тумби у ванну. Досить місткі, що мають кілька поличок і дозволяють компактно зберігати існуючу побутову хімію. При виборі тумби слід звернути увагу на надійність кріплень та вологостійке покриття меблів.

   Особливо важливим є раціональне освітлення ванної. Для надання деякої унікальності багато хто вживає м'яке підсвічування на різних поличках і шафках. Однак слід пам'ятати, що основне освітлення переважно яскраве. Важливим елементом, що прикрашає інтер'єр, є дзеркало для ванної. Сьогодні досить величезний вибір дзеркал найрізноманітнішої конфігурації. Виробляються і досить стильні дзеркала, з вбудованим підсвічуванням або закріплені зовні. Моделей безліч, розрахованих на будь-який смак. Важливо, щоб дзеркальна поверхня була вологостійкою. У такому разі дзеркало прослужить вам довгі роки. Дизайнери рекомендують при мінімальних габаритах ванної кріплення двох дзеркал візуально збільшуючи простір.

Комплект меблів для ванної Моніка Ювента

Комплект меблів для ванної Моніка Ювента

   Не варто забувати і про такі аксесуари, як тримачі для рушників, фена, килимки, рушник сушарку, різні гачки, мильниці, склянки для зубних щіток, штори та екран під ванну. Вони також є невід'ємною частиною інтер'єру. Основне правило, це дотримання стилю, кольорової гами та міри. При дотриманні цих рекомендацій гармонія та комфорт вашій ванній кімнаті повністю забезпечені.

Дата: Середа, 17 Квітня 2013   Переглядів:  112