Елегантна та сучасна колекція Azteca BRW була створена польською меблевою фабрикою BRW. Вона чудово підійде для облаштування спальні, їдальні, кабінету або вітальні. У дизайні упор зроблений на мінімалізм, що відображено у конструкціях та кольорових рішеннях.

Azteca BRW (Ацтека БРВ)

Визначні особливості колекції.

Функціональність, ергономічність та якість – ось на що орієнтувалися творці колекції Ацтека БРВ. Такий підхід дозволяє задовольняти навіть найвищі вимоги. Можна виділити такі особливості:

  1. у дизайні використані прості геометричні форми;
  2. закруглені фасади підкреслюють стриманий мінімалістичний дизайн;
  3. оригінальні ніжки та відсутність ручок (замінені контрастними еліптичними виїмками) підкреслюють унікальність кожного предмета меблів.

Меблі Azteca BRW (Ацтека БРВ)

Створюючи кольорову гаму, для всіх компонентів застосували поєднання білого глянцю та дуба Сан-Ремо. Ці корпусні меблі виконані з ламінованого ДСП, а фасади виготовлені із МДФ.

Простий спосіб оновити інтер'єр.

Ви можете годинами розглядати в мережі картинки ідеальних інтер'єрів, мріючи про новий стіл або тумбу. А можете присвятити час вивчення асортименту інтернет-магазину ProMebli. У каталозі ви знайдете продукцію польської фабрики BRW та зможете дізнатись важливі характеристики кожного виробу. Ціни доступні для більшості наших клієнтів. За бажання ви також зможете оформити меблі для вітальні у кредит або купити її в розстрочку. Ми забезпечимо оперативну доставку та за необхідності – встановлення.

Дата: Понеділок, 04 Вересня 2017   Переглядів:  113