Останнім часом набирає достатньо популярності система Фен-Шуй. Як відомо, значний вплив на нас роблять зірки, що оточує нас суспільство та обстановка.

Фен-шуй - як вибирати меблі?

Простежується деяка залежність від безпосереднього контакту з деякими життєвими факторами, які значно впливають на ваше життя, успіх і благополуччя. Однак досить сильний вплив на вас, звичайно ж, обстановка і клімат у вашому будинку. Грунтуючись на систему Фен-Шуй, можна сміливо стверджувати, що буквально всі предмети інтер'єру, включаючи деталі декору, мають якусь енергетику, яка тісно пов'язана з енергетикою матеріалу, з якого виготовлений предмет.

Модульні меблі Соната Gerbor

Модульні меблі Соната Gerbor

   Меблі стали невід'ємною частиною нашого будинку, створюючи затишок і спонукають до релаксуючого відпочинку. Вибираючи меблі для спальні, Важливо грамотно підібрати колірний відтінок гарнітура. Досить важливим чинником є розмір ліжка, який обов'язково має відповідати зростанню людини, щоб сприятливо впливати на біополі людини. Слід з особливою обережністю ставитися до антикварних меблів, які, можливо, несуть негативну енергетику попередніх власників, здатні руйнувати захисні сили людини. Відповідно до системи Фен-Шуй, при правильному підборі та грамотній розстановці меблів, цілком реально досягти абсолютної гармонії з навколишнім світом.

Модульні меблі Селіна Світ меблів

Модульні меблі Селіна Світ меблів

   Досить сильний вплив на людину, матеріал, що використовується при виготовленні меблів. Наприклад, металеві елементи символізують активність і цілеспрямованість. Відповідно купити меблі такого плану рекомендується молодому поколінню. А ось дерев'яні меблі, навпроти несе тепло та енергетику, стимулюючу силу та зростання. Такі меблі ідеально підійдуть для облаштування дитячої кімнати або для людей похилого віку.

Модульні меблі Капрі Gerbor

Модульні меблі Капрі Gerbor

   При ухваленні рішення купити корпусні меблі слід дотриматися основних правил при розстановці в приміщенні. Необхідно найбільш громіздкі та масивні меблі. Наприклад, шафа або сервант розташувати безпосередньо біля дверей, можна по краях вікна. Уникайте гострих кутів. У разі розташування модулів меблів за «зростанням», ви гарантовано досягнете значного зменшення площі для потрапляння позитивної енергетики у ваш будинок. Навпаки, вільною має залишатися центральна частина приміщення. На очах повинні залишатися улюблені предмети декору, таким чином, ви зможете частіше насолоджуватися їх виглядом, відповідно підтримуючи позитивний імпульс вашого настрою.

Дата: п'ятниця, 12 квітень 2013   Переглядів:  76