Дача - місце, де ви відпочиваєте від метушні та повсякденного клопоту, тому хочеться, щоб на ній було максимально комфортно? Встановіть в тіні дерев садові гойдалки Mousson і отримуйте від гойдання на них неповторне задоволення. Виробник гойдалок – українська компанія, відома високою якістю продукції. Всі моделі рекомендується встановлювати на тверду поверхню - тротуарну плитку, бетон тощо, тому що на м'якому ґрунті несуча опора у вигляді ніжок може провалюватися.

Гойдалки садові Iris 2 BG BU Mousson

Гойдалка для дачі ТМ Mousson - особливості:

  1. Надійність конструкції. Корпус міцний, сталевий. Порошкова фарба уберігає труби від контакту з вологою і, відповідно, від руйнувань, спричинених іржею.
  2. Практичність. Вага, на яку гойдалка розрахована - 220-250 кг (залежить від моделі), розгойдуватися на них може до 3 дорослих одночасно. Диван-гойдалка передбачає можливість регулювання нахилу козирка, тому ні сонце, ні дощ не завадять вашому відпочинку.
  3. Якість тканини. Матеріал для козирка та оббивки відштовхує воду, стійкий до забруднень. Тканина залишається красивою і цілою навіть якщо вуличні гойдалки використовуються довго та інтенсивно. Кольори матеріалу не вигорають, при чищенні та пранні не линяють.
  4. Зовнішній вигляд. Гойдалки Mousson гармонійні у будь-якому ландшафтному дизайні. Головне, щоб забарвлення каркасу та оббивки було обрано з урахуванням кольорової гами інших декоративних елементів, розташованих на садовій ділянці.
  5. Бюджетні ціни. Чому купити садові гойдалки Mousson у Києві та Дніпрі купити садові гойдалки Mousson у Києві та Дніпрі набагато вигідніше, ніж придбати аналогічні конструкції інших брендів? Вся справа в низькій вартості! За бездоганних показників надійності, практичності та естетичності гойдалки українського виробника ще й дуже доступні!

Гойдалки садові Malva 15 BG SBR Mousson

Подаруйте близьким, і собі в тому числі, можливість повноцінного, спокійного та умиротвореного відпочинку під час кожного приїзду на дачу – розташуйте на садовій ділянці міцну гарну гойдалку. Конструкторами та дизайнерами ТМ Mousson зроблено все, щоб задоволення від їхньої продукції ви отримували і фізичне, і естетичне! В асортименті каталогу також представлені садові меблі та шезлонги.

Дата: Вівторок, 08 Серпня 2017   Переглядів:  81