Багато батьків, народивши одну дитину, мріють про другу. Дійсно, багато малюків вже у віці 3-4 років починають просити братика та сестричку, тому що рости на самоті їм стає нудно. Доглядати новонародженого, підростаючого малюка для багатьох дітей - просто щастя. І якщо маленьких домочадців стало двоє, варто замислитись, як розмістити їх в одній дитячій кімнатці.

Габарити сучасних квартир часто не дозволяють організувати навіть два спальних місця, тому чудовим виходом в умовах дитячої кімнати може стати дитяча двоярусне ліжко.

Дерев'яне двоярусне ліжко

Ці універсальні меблі дозволяють заощаджувати достатньо місця, звільняючи простір для інших предметів інтер'єру або вільного майданчика для дитячих ігор. Дитяче двоярусне ліжко - це ще й відмінна розвага для дітей, місце для всіляких забав, адже в їхній багатій уяві вона може перетворитися на справжній космічний корабель або піратську шхуну.

Двоярусне ліжко у вигляді машинки

Зазвичай на першому ярусі мешканцем стає дитина молодша, а на другому - старша. Але все одно варто подбати про те, щоб на верхньому поверсі було безпечно: зазвичай другий ярус обладнується бортиками, які дозволяють дитині впасти уві сні. Крім того, дитяче двоярусне ліжко повинне мати зручні сходи для підйому на верхній ярус, її конструкція повинна бути надійною з гарним кріпленням.

Дитяче двоярусне ліжко виготовляється в основному з дерева або металу. Найчастіше вибір падає на дерев'яні каркаси (наприклад, з масиву сосни або дуба), тому що вони екологічні, а за міцністю не поступаються металевим. По ширині дитяча спальня має бути близько 80-90 сантиметрів, а по довжині – 170-200 сантиметрів. На такому ліжку діти зможуть спати досить довгий час (як правило, воно купується на виріст), тому довжина спального місця має бути достатньою з урахуванням нормального зростання та розвитку дитини.

комплект подібних меблів обов'язково входять ортопедичні матраци, які ідеально підходять по ширині та довжині спальної зони ліжка. Краще купувати матраци разом із ліжком, щоб потім не мучитися з пошуком відповідного за розміром.

Дата: п'ятниця, 10 березень 2017   Переглядів:  138