Сучасні діти часто-густо страждають на викривлення хребта, внаслідок чого їх постава залишає бажати кращого. Щоб виправити ситуацію, необхідно звернутися до медиків, а щоб її запобігти, необхідно з народження малюка вибирати правильні дитячі матраци. Вибираючи конкретну модель для власного чада, потрібно приділити увагу на ортопедичний ефект, розмір та екологічну безпеку.

як вибрати дитячий матрац

     Як і все, що призначене для підростаючого покоління, дитячі матраци в ліжечко повинні бути з натуральних матеріалів. Синтетика допускається, але у мінімальному відсотковому співвідношенні. Матеріал в обов'язковому порядку повинен пропускати повітря і не вбирати запахи. Для новонароджених малюків ідеальні жорсткі та середньо-жорсткі моделі, як наповнювач яких використана кокосова койра. Підійде цей наповнювач і для старших діток. Ідеальні матраци дитячі ортопедичні повинні бути пружними, в міру жорсткими та рівними.

 

Дитячий матрац Cocos Comfort Herbalis Kids

Популярный дитячий матрац Cocos Comfort Herbalis Kids на основі натурального кокосового волокна

    Що стосується розміру, то він максимально точно повинен відповідати розміру дитячого ліжечка. Відхилення на кілька сантиметрів в один чи інший бік може завдати дитині неприємностей під час сну. Це обов'язково слід враховувати. Матрас дитячий кокосовий є найбільш екологічно безпечним на сьогоднішній день, адже у його складі лише натуральні компоненти. Крім того, що кокос не виділяє ніяких шкідливих для дитини речовин, він також ще й дуже гігієнічний. Якщо звичайні матраци здатні вбирати в себе практично всі запахи, кокосовий наповнювач відштовхує будь-який запах. Крім того, такий наповнювач дуже добре вентилюється. Крім наповнювача, звернути увагу слід і на чохол. Він також має бути виготовлений з натурального матеріалу. Переважно бавовна. Зіткнувшись з необхідністю купити дитячий матрац, не варто в першу чергу дивитися на вартість. Це не показник якості. Крім того, на здоров'я дитини не можна економити, доведено це було багато разів.

 

Дитячий матрац Active Baby Herbalis Kids

Популярный дитячий матрац Active Baby Herbalis Kidsна основі блоку незалежних пружин Pocket Spring

Дата: П`ятниця, 02 Листопада 2012   Переглядів:  73