Зараз є безліч дизайнерських пропозицій та варіантів, дотримуючись яких, можна створити затишок та оригінальний інтер'єр у спальній кімнаті. Стаття містить кілька таких корисних порад та рекомендацій.

   Багато людей вважають за краще в спальні розміщувати дзеркала. Це зручно, і практично, і естетично красиво. Щоб візуально збільшити кімнату, а також наповнити її світлом, найкраще віддавати перевагу великим дзеркалам для підлоги. Дзеркало потрібно розміщувати на тлі світлої стінки без малюнка. Навпроти дзеркала не повинно бути дрібних декоративних прикрас або інших аксесуарів. Якщо помістити дзеркало саме так, як зазначено вище, тоді буде досягнутий бажаний результат, і спальня буде світлішою та просторішою. Купити дзеркало ексклюзивної форми можна в наземних магазинах та в різних інтернет магазинах.

 

Спальня Byron BRW

Спальня Byron BRW

   Спальня у фіолетовому кольорі. Таке дизайнерське рішення завжди приємно тішить око. Фіолетові стіни у поєднанні зі світлою наливною підлогою, дзеркальними меблями та оригінальними дизайнерськими штучками у вигляді кришталевої вази та світильника незвичайної форми, сприяють створенню спальні для справжньої леді. Фіолетовою фарбою найкраще забарвити одну зі стін, наприклад, ту, яка перебуватиме в узголів’ї. Інші стіни можна покрити білою фарбою. Необхідно купити якісну фарбу, яка з часом не тьмянітиме і не тріскатиме.

 

Спальня Neve Helvetia

Спальня Neve Helvetia

   Досить стильним рішенням є розміщення картини на стіні з широкими смугами непомітних відтінків. На смугах білого і сірого відтінків чудово виглядатиме картина із зображенням великих квітів. Раму для картини бажано вибирати такого ж кольору, в якому виконані і меблі для спальні.

   Для того, щоб підкреслити вишуканість інтер'єру, можна в фарбуванні стін поєднувати матові фактури близьких відтінків. Якщо стіна забарвлена світло-коричневий колір, то посередині можна промалювати широку смугу насиченого червоного кольору. Уздовж такої смуги можна зробити поличку, яка стане підставкою для різних дрібних дизайнерських прикрас.

 

Спальня Лаура Світ меблів

Спальня Лаура Світ меблів

   Якщо ж стіни пофарбовані блакитним або бірюзовим, що властиво спальній кімнаті, то чудовим доповненням буде квітковий текстиль із використанням насиченого рожевого кольору.

Дата: середа, 28 серпень 2013   Переглядів:  101