Як тільки з'явилися перші прямоходячі люди, виникли і різні хвороби, пов'язані з хребтом. На сьогоднішній день ситуація з такими захворюваннями тільки погіршується: люмбаго, ішіас, грижа міжхребцевих дисків, спондильоз, міжреберна невралгія, остеохондроз, радикуліт – це лише частина того, що турбує людей у сучасному світі. Саме хребет найбільше наражається на ризики виникнення різних захворювань. Також варто пам'ятати і про те, що небезпека може значно збільшуватися, при неправильному виборі місця для сну.

Проблеми з хребтом та вибір матраца.

   Сучасні працівники медицини вказали найголовніші компоненти, на які необхідно звертати увагу, обираючи ортопедичні матраци людям, з проблемами та захворюваннями хребта. Насамперед, матраци повинні обов'язково виключати панцирну сітку, що прогинається. Варто звернути увагу на матраци з анатомічною відповідністю, що забезпечить комфортний відпочинок для спини.  

Взаємозв'язок хребців із органами

   У тому випадку, якщо спостерігаються хворобливі відчуття в шийних хребцях і хребті, то враховуючи вік і вагу, слід зупиняти свій вибір на максимально жорстких матрацах. Якщо ж у людини не спостерігається жодних захворювань хребта, і вона може дозволити собі спати на м'яких матрацах, але періодично спостерігаються больові відчуття в шиї або спині, то варто звернути свою увагу на матраци з двосторонньою жорсткістю. Якщо медичні працівники поставили діагноз, пов'язаний із хворобами міжхребцевих гриж, то рекомендується купувати анатомічні та м'які матраци. У післяопераційний період, а також під час загострень хронічних захворювань хребта, вибирати матрац потрібно з огляду на індивідуальні рекомендації лікаря.

Матрац Ortopedic Maxi Effect Doctor Health

Матрац Ortopedic Maxi Effect Doctor Health

   Також, не варто забувати і про ці правила, обираючи дитячі матраци.  Саме від цього і залежатиме правильне формування кістково-м'язової системи та правильної постави. Слід враховувати і те, що чим молодша дитина, тим матрац має бути твердішим. Для новонароджених, при правильному формуванні хребта, краще зупинити свій вибір на матрацах із вати, натурального латексу, кінського волосу чи кокосу.

Дата: Понеділок, 04 Березня 2013   Переглядів:  126