Оригінальний зовнішній вигляд, надійність, міцність та практичність – саме такі вимоги висувають споживачі до сучасних меблів. Незважаючи на те, що скло завжди належало до дуже крихких матеріалів, виробники знайшли спосіб, щоб зробити його міцним та надійним.

Скляні тумби під телевізор.

Тумби під телевізор зі скла кожному з цих вимог відповідають повною мірою. Для виготовлення тв тумб застосовується лише армоване скло, товщина якого 4 мм та більше. Навіть якщо ви випадково штовхнете таку тумбу або випустите на неї невеликий предмет, на ній не з'явиться тріщин і сколів. Стійкі та дуже надійні тумби здатні витримати як телевізор будь-яких розмірів, так і будь-яку аудіо та відео техніку.

ТВ тумба Оптима black Commus

ТВ тумба Оптима black Commus

  Виготовлена з використанням мінімальної кількості додаткових матеріалів, тумба під телевізор скляна здатна доповнити своєю присутністю будь-який інтер'єр. Вона однаково добре вписується і в стиль хайтек, і в класичний, і навіть у кантрі стиль. Поєднання скла з хромованими або матовими металевими деталями робить тумби під тв неймовірно красивими та стильними. Завдяки дизайнерам, міцні скляні конструкції виготовляються у різних стилях та конфігураціях. Відкриті та закриті моделі, багаторівневі конструкції, з дверцятами та без дверей, прозорі та кольорові моделі представлені у найширшому асортименті. Нерідко така велика кількість гарних моделей робить вибір однієї єдиної тумби дуже нелегким заняттям.

ТВ тумба Тайфун Commus

ТВ тумба Тайфун Commus

   Перш ніж купити тумбу під телевізор, яка зроблена зі скла, необхідно врахувати специфіку тієї кімнати, куди її планується встановити. Також необхідно враховувати специфіку техніки, для якої даний предмет меблів призначений. Щоб не помилитися з моделлю, можна порадитись із дизайнером. Він обов'язково дасть слушну пораду з приводу конструкції, кольору та оптимального розміру. Скляні тв тумби можна купити і в інтернет магазині. Великий вибір стильних, модних і функціональних моделей різної конфігурації та розмірів дозволяє вибрати тумбу зі скла під телебачення для будь-якої техніки.

ТВ тумба Орбіта black Commus

ТВ тумба Орбіта black Commus

Дата: середа, 23 січень 2013   Переглядів:  105