Останнім часом широкого розвитку набула сфера будівництва заміського житла. Дуже багато городян стали зводити для себе дачі та котеджі, призначені для постійного проживання або для сезонного відпочинку. У зв'язку з цим стало актуальним розширення асортименту різного обладнання для приватних приватних володінь. Так, наприклад, виробники стали виготовляти різноманітні предмети меблів для облаштування відкритих садових зон відпочинку.

Зараз ринок садових меблів представлений продукцією вітчизняних та зарубіжних виробників. Покупці з різними смаками і фінансовими можливостями можуть легко знайти собі оптимальний варіант меблів, виготовлених з різних матеріалів і представлених за різними цінами. У поданому достатку дуже важливо не розгубитися, і здійснити вибір не під впливом реклами або моди, а на підставі власних смаків і вимог до продукції, що купується.

Садові меблі зі штучного ротанга Amigo Viara

Найекономічніший і водночас демократичний варіант – це садові меблі для саду із пластику. Вони на сьогоднішній день є найбільш затребувані. Пластик є дуже практичним матеріалом, який не піддається впливу вологи, що важливо для меблів, що експлуатуються просто неба. До того ж пластикові меблі можуть мати будь-який колірний відтінок. Але вона довговічна. Під впливом низьких температур та ультрафіолету вона втрачає свій початковий зовнішній вигляд.

Досить часто застосовується в оформленні альтанок, веранд і терас традиційні дерев’яні садові меблі. Вони виготовляються з різних порід дерева і можуть мати будь-який дизайн від звичної класики до несподіваних сміливих рішень сучасних дизайнерів. Дорогі елітні меблі з дерева іноді доповнюються кованими або литими елементами декору. Але навіть не дуже дорогі предмети садового інтер’єру, виконані з дерева, надають відкритій зоні відпочинку благородного презентабельного вигляду.

Дуже популярна серед власників заміського житла плетена меблі з ротанга. Вона може бути виконана в ретро-стилі або мати досить сучасний дизайн. Основний матеріал для плетених предметів інтер’єру – це ротанг та вербові прути. Така меблі з лози відрізняється витонченістю форм, що забезпечується ажурним плетінням. Якщо при виготовленні плетених меблів суворо дотримується технологія цього виду виробництва, вона виходить дуже міцною та довговічною. При цьому вона ще дуже зручна. Популярною зараз стала садові меблі зі штучного ротанга. Вона відрізняється дорожчою ціною, але в той же час довговічна та стійка до впливу навколишнього середовища. Такі меблі можна залишати на вулиці навіть на тривалий термін. Іноді присадибні ділянки оформляються за допомогою кованих або литих чавунних меблів. Цей варіант підходить практично до будь-якого ландшафтного дизайну, роблячи його більш гармонійним та виразним. До того ж меблі з металу найбільш довговічні, оскільки вплив зовнішніх факторів практично ні як на них не відбивається. Однак литі та ковані елементи садового оформлення не кожен може собі дозволити, оскільки вони коштують дорого.

Дата: Середа, 03 Червня 2013   Переглядів:  93