Плазмастенд, тв стійки – це новий винахід у світі меблевої техніки та аксесуарів для аудіо, відео апаратури. Сьогодні, тумби під телевізор вже не в моді, їх впевнено витіснили плазмастенди, які є меблевим скляним корпусом, що поєднує в собі кронштейн LCD або плазмового телевізора і, звичайно ж, тумбу для апаратури.

Плазмастенди. Тумби під телевізор, тв стійки.

  Безумовно, вже протягом багатьох років всі ці елементи існували, але тільки окремо, і саме тому у багатьох людей виникала маса проблем, які були пов'язані, перш за все, з проводами, що вільно висять, і монтажом настінних конструкцій. Також багатьох цікавило питання, що ж робити в тому випадку, якщо з'явиться бажання пересунути телевізор? Чи доведеться заново свердлити стіни для антен? І для того, щоб не зіткнутися з такими проблемами, дизайнери розробили плазмастенди з кабель-каналом, які, у свою чергу, бувають як поворотні, так і не поворотні, всі вони відмінно вписуються в стінки для віталень будь-якого дизайну.

ТВ тумба Статус Dekor black Commus

Плазмастенд Статус Dekor black Commus

  Виходячи з усього сказаного вище, можна впевнено заявити про те, що плазмастенди вирішили відразу кілька завдань: створення відмінного звуку, великого об'єму для встановлення всієї необхідної апаратури, а також монтаж плоского телевізора.

Дата: Неділя, 03 Березня 2013   Переглядів:  103