Навіть найпродуманіший і унікальніший інтер'єр з часом набридає. Втомившись від щоденного бачення тих самих предметів, багато хто не знає, як їм правильно вчинити. Починати ремонт начебто недоцільно, тому що все в ідеальному стані, та й накладно з матеріальної точки зору, а змін то хочеться. Щоб перетворити квартиру без ремонту, достатньо купити корпусні меблі та урізноманітнити простір за допомогою аксесуарів. Зокрема можна використовувати такі аксесуари, як дзеркало, вазочки різних розмірів та форм, фотографії у рамках, картини тощо. Також можна змінити і текстиль, а саме фіранки, постільна білизна, покривала та накидки на меблі. Навіть з урахуванням усіх витрат цей спосіб набагато дешевше, ніж новий ремонт.

З чого почати? З вибору домінуючого кольору. Подумайте над тим, який колір вас найбільше приваблює, і виходячи з цього, вибирайте аксесуари. Почати можна з диванних подушок, які поряд з декоративними функціями виконують і практичні. Вони роблять набагато комфортнішим перегляд телевізійних програм, як, втім, і посиденьки з гостями або в родинному колі. Тканина для чохлів краще використовувати різної фактури та з різними малюнками. Біля тумби під ТВ можна поставити будь-яку кімнатну рослину у великому вазоні. До речі, якщо фінанси обмежені, то саме кімнатні рослини можуть прийти на допомогу. Вони і інтер'єр перетворять, і повітря в приміщенні зроблять набагато чистішим. Букет їх штучних квітів, встановлений в оригінальну вазу, також здатний привнести в кімнату новизну..

Якщо в приміщенні є затемнені кути, зробити їх світлішими можна без монтажу нових освітлювальних приладів. Достатньо повісити на стіну велике дзеркало, яке може бути як у гарній рамі, так і без неї. Зробити кімнату вищою (візуально) можна за допомогою фіранок із вертикальними візерунками або смугами. Різні плетені кошики надають приміщенню родзинку і разом з цим є надійним сховищем для різних дрібниць. Відразу хочемо застерегти: не намагайтеся купувати величезну кількість аксесуарів, щоб не створити їх надлишок. В ідеалі спочатку потрібно купити меблі, і вже до неї підбирати і текстиль, і вазочки, і фоторамки, і статуетки. Пам'ятайте, відсутність гармонії в інтер'єрі – це ознака відсутності смаку у власників житла! 

Дата: Вівторок, 08 Жовтня 2013   Переглядів:  55