Багато борців за здоровий спосіб життя стверджують, що перегляд телевізора несприятливо впливає на уми людей. Незважаючи на цю заяву, практично в кожному будинку ця техніка має місце. Дехто тримає її просто для солідності, дехто дивиться тільки новини, а є й такі, хто готовий цілий день провести за переглядом улюблених передач. Незалежно від того, до якої категорії людина належить, питання про те, де розмістити телевізор, вирішував кожен. Особливо питання стає актуальним, якщо ви кардинально змінили кімнату і хочете принести в неї нововведення або ви купили габаритнішу модель, а місця для неї ще не підібрали.

Тумби для телевізора


  Перш ніж визначитися з місцем, необхідно враховувати власні переваги. Чи телевізор висітиме на стіні або буде вбудований у шафу, залежить від ваших побажань. Наприклад, деякі намагаються сховати цю техніку у найвіддаленіший кут. А дехто зважується зробити з нього точкою основного дизайнерського рішення. Щоправда, у цьому випадку доведеться підібрати оригінальні тумби під телевізор. Красива річ має стояти в не менш гарному місці.

ТБ тумба Олімп Сокме

ТБ тумба Олімп Сокме

Розглянемо кілька варіантів розташування телевізора у кімнаті.

Центр кімнати
Якщо ви вирішили, що техніка стоятиме в центрі кімнати, слід підібрати тумбу. У сучасних магазинах представлений найширший асортимент таких меблів. Зустрічаються тв тумби зі скляними стелажами та місцем для зберігання іншої апаратури. Можна купити тумби з коліщатками, що дозволить пересувати її в будь-яке інше місце.
Вбудований у шафу
Останнім часом стало модним замовляти величезні шафи на всю стіну. Саме тут телевізор і знаходить своє місце. Щоправда, при замовленні меблів необхідно заздалегідь уточнити розміри телевізора та його колір. Це дозволяє гармонійно вписати техніку в інтер'єр кімнати. Також багато хто закриває телевізори в невеликі секції шафи. Стулки відкриваються лише тоді, коли хтось хоче провести час за переглядом телевізора.
Підвішений телевізор
Підвішені телевізори, мабуть, найнезвичайніший варіант встановлення телевізора. Техніка кріпиться на стіну в будь-якій зручній для вас висоті. Для цього використовуються спеціальні кріплення, що дозволяють надійно та міцно утримувати вагу телевізора.

Кожен варіант розміщення має свої позитивні сторони. Який із них вибрати, залежить від особливостей вашої кімнати та від особистих уподобань кожного. Приємного перегляду!

Дата: п'ятниця, 22 лютий 2013   Переглядів:  73