Десятиліттями власники житла не приділяли інтер'єру ванної кімнати належної уваги. Багато хто задовольнявся чавунною ванною та парою непоказних і не надто функціональних тумбочок. Основна причина не гарного та не комфортного інтер'єру полягала в тому, що продукція вітчизняних меблевих фабрик не відрізнялася якістю та різноманітністю, а імпортні аналоги коштували дорого.

Меблі для ванної кімнати з лазерним візерунком.

  Сьогодні, коли імпортні меблі у ванну кімнату коштують недорого, а вітчизняні меблярі навчилися працювати якісно, до облаштування цієї невеликої, але дуже важливої кімнати більшість підходить з усією відповідальністю.

Меблі для ванної кімнати з лазерним візерунком

   Завдяки меблевим дизайнерам споживачі отримали можливість придбати стильні меблі для ванної кімнати з лазерним візерунком. Це абсолютно нова технологія, яка дозволяє наносити за допомогою лазера візерунок будь-якого рівня складності. дзеркала для ванної кімнати, тумби, пенали та шафи. Завдяки комп'ютеризованому обладнанню візерунки виходять чіткими та точними. До речі, не тільки іноземні меблярі опанували цю технологію. Вітчизняні меблеві компанії також успішно наносять на предмети інтер'єру лазерні візерунки. Щоб виключити людський фактор, який може призвести до неякісного результату, вибір складу фарб також довірено комп'ютеру. Поспішаємо заспокоїти тих, хто хвилюється за здоров'я домочадців – фарби абсолютно нешкідливі.

Меблі для ванної кімнати з лазерним візерунком

    Не варто хвилюватися і тим, хто хоче придбати меблі з лазерним візерунком, але побоюється складнощів по догляду за нею. На лазерний малюнок виробник наносить шар лаку високої якості, внаслідок чого можна сміливо протирати і чистити поверхні звичайним способом та з використанням звичайних засобів для чищення. Прикрашені оригінальними лазерними візерунком тумби для ванної кімнати можна купити сьогодні в інтернет-магазині. До уваги споживачів представлені як різноманітні предмети меблів з вже нанесеними на них візерунком, так і зразки візерунком, які можуть бути нанесені на пенал, тумбу або шафу, що сподобалися.

Дата: Четвер, 07 Лютого 2013   Переглядів:  76