Багато квартирах старих будівель є строго прямокутні кімнати. При оформленні вони викликають у господарів масу клопоту. Досить важко грамотно розставити предмети інтер'єру, щоб кімната могла чітко виконувати свої функції.

Багато квартирах старих будівель є строго прямокутні кімнати. При оформленні вони викликають у господарів масу клопоту. Досить важко грамотно розставити предмети інтер'єру, щоб кімната могла чітко виконувати свої функції.

У цьому складному випадку дизайнери радять візуально надати кімнаті квадратну пропорцію. Для цього не варто встановлювати меблі вздовж стіни. Ви ризикуєте перетворити вузьку кімнату на довгий коридор. Спробуємо навести кілька порад, які дозволять правильно та красиво оформити вузьку кімнату.

 1. Для початку, постарайтеся винести всі меблі. У такому вигляді ви зможете підкреслити переваги приміщення та глибше подивіться на варіанти перепланування.
 2. У вузькій кімнаті не повинні бути дрібні предмети інтер'єру. Залишіть лише об'ємні та необхідні речі.
 3. У кімнаті з такою складною пропорцією не варто встановлювати громіздкі шафи. Вони зменшать і так малий простір. Якщо уникнути шаф не вийде, то підберіть моделі зі скляними дверцятами. Взагалі, для вузьких кімнат рекомендуються меблі із прозорого матеріалу. Це може бути: журнальний стіл, тумби під телевізор чи робочий стіл. У цьому випадку кімната набуде легкості і заповнить нестачу простору.
 4. Сьогодні існує безліч меблів – трансформерів. Вони допомагають зберігати площу, але при цьому не поступаються у функціональності та комфорті. Також можна вигадати ексклюзивні меблі на замовлення, де ви врахуєте особливості кімнати.
 5. Виберіть меблі трохи темніше, ніж шпалери на стінах. Але колір має бути в одній гамі зі шпалерами. У цьому випадку кожен елемент інтер'єру матиме своє місце і не кидатиметься із загального плану.
 6. Зонування є ефективним способом оформлення інтер'єру кімнати. За допомогою ширм можна поділити спальну зону від робочої. Також можна спорудити оригінальні стелажі із гіпсокартону. Вони функціональні та не поглинають сонячного світла.
  При грамотному підході можна дизайнерськи облаштувати навіть найнезручнішу кімнату. Ці прості поради допоможуть вам впоратися з поставленим завданням, і ваша кімната перетвориться на тихий та затишний острівець.

   Меблі у вузькій кімнаті - фото 1

   Меблі у вузькій кімнаті - фото 2

   Меблі у вузькій кімнаті - фото 3

   Меблі у вузькій кімнаті - фото 4

   Меблі у вузькій кімнаті - фото 5

   Меблі у вузькій кімнаті - фото 6

   Меблі у вузькій кімнаті - фото 7

   Меблі у вузькій кімнаті - фото 8

   Меблі у вузькій кімнаті - фото 9

   Меблі у вузькій кімнаті - фото 10

   Меблі у вузькій кімнаті - фото 11

   Меблі у вузькій кімнаті - фото 12

   Меблі у вузькій кімнаті - фото 13

   Меблі у вузькій кімнаті - фото 14

   Меблі у вузькій кімнаті - фото 15

Дата: вівторок, 12 лютий 2013   Переглядів:  191