Безперечно, в будь-якому інтер'єрі приміщення можна відтворити колорит будь-якої країни. Але для того, щоб це зробити необхідно, в першу чергу, правильно підібрати і купити меблі, адже саме вони є ознакою стилю. Тільки модульні або корпусні меблі можуть повністю розкрити історію свого власника та історію його будинку.

Меблі в стилі прованс

   Отже, що ж являють собою меблі в стилі прованс?

   Раніше меблі для будинків у селах виготовляли не на рік чи два, а на віки. Вони мала пройти через руки не одного покоління. І саме з цієї причини, виготовляли її з натуральних та довговічних матеріалів, а саме, з кованого металу та дерева.

Модульні меблі Селіна Світ меблів

Модульні меблі Селіна Світ меблів

   Меблі в стилі прованс виконані в досить простому дизайні, який можна вважати ґрунтовним, але не грубим. У таких меблів неможливо зустріти витончені завитки, а декорована вона всілякими гратчастими та фільончастими вставками. А ось фасади комодів та шаф, у більшості випадків, прикрашені розписом на квіткову тематику.

Модульні меблі Idento BRW

Модульні меблі Idento BRW

   Практично всі меблі для дитячої кімнати, їдальні, кухні, спальні або вітальні, виконані в стилі прованс, покривають фарбою у світлих тонах. Особливою популярністю користуються білі, оливкові та лавандові кольори.

   Поверхня таких меблів повинна бути зістарена і мати легку шорсткість, тріщини та потертість. Саме це й характеризує меблі у стилі прованс. У тому випадку, якщо створюється інтер'єр у стилі прованс, необхідно обов'язково використовувати в ньому ті предмети меблів, які використовуються в сільських будинках, а саме: лавка, комоди, буфети і скрині.

   Що стосується м'яких меблів, то її корпус завжди виконаний з дерева, а оббивка – з тканини. А ось спираючись на колірну гаму та стиль оббивки потрібно підбирати різні текстильні аксесуари.

Дитячі меблі Angel Briz

Дитячі меблі Angel Briz

   Кованим металом можна прикрасити різні деталі ліжок, до того ж він чудово поєднується з деревом. Також його можна застосувати в різних підвісних полицях. Що стосується кухні, то тут потрібно розмістити масивний стіл звичайного дизайну. Варто звернути увагу на обідні столи круглої або прямокутної форми.

Кухня Валенсія Світ Меблів

Кухня Валенсія Світ Меблів

Дата: Середа, 15 Травня 2013   Переглядів:  81