Меблі, виготовлені з дерева, завжди користувалися популярністю серед тих, хто цінує якість і неперевершений зовнішній вигляд. Меблі з натурального дерева перетворюють інтер'єр, а також, надають йому шляхетності та вишуканості. Дерев'яні меблі в Києвіта інших містах є ознакою, насамперед, ознакою достатку, багатства та гарного смаку господарів. За допомогою можна підкреслити високий статус свого власника. Меблі з дерева вдома - це престижно та модно.

Розкіш дерев'яних меблів

  На сьогоднішній день, спальні та інші меблі для дому, виготовляють із різних порід дерева. Особливої популярності завдяки довговічності та міцності заслужили породи: груша, клен, горіх, вишня, береза, вільха, бук і, звичайно ж, дуб. Також варто відзначити і їх цікавий малюнок, який можна цікаво обіграти при створенні меблів.

Модульні меблі Bawaria BRW 

   Найбільшу популярність заслужили меблі з дуба. Вона відрізняється довговічністю, своєрідною текстурою з чіткими судинами, міцністю та красою. Такі меблі чудово підійдуть для класичних інтер'єрів світлих тонів.

   Меблі, виготовлені з бука, є більш доступним варіантом для тих, хто віддає перевагу якісним меблям з дерева. Також, варто відзначити і те, що бук є більш міцною деревиною, ніж дуб. Такі меблі добре піддаються тонуванню та шліфуванню, а також, витримують обробку, незалежно від складності.

Дерев'яні ліжка

   Також, високою міцністю славиться меблі з ясеню. Ця порода чудово підходить для меблів з чіткими формами і прямими лініями. Особливу особливість їй надає різноманіття відтінків.

   З вишні, найчастіше, роблять шафки, столики та вітрини, які прикрашають вітражним склом і тонким різьбленням. Ця порода дерева не відрізняється особливою твердістю, тому добре піддається тонкій обробці.

   Але на особливу популярність заслужили меблі з червоного дерева. До червоного дерева можна віднести тик, махагонію, палісандру і таке інше. Купити корпусні меблі з червоного дерева можна у будь-якому магазині елітних меблів. Ця порода дерева має оригінальні відтінки та унікальну текстуру. Також, варто відзначити і те, що меблі з червоного дерева не становлять жодного інтересу для різних шкідників, які псують деревину.

Дата: вівторок, 04 червень 2013   Переглядів:  57