Ми в першу чергу віддаємо перевагу тим меблям, які відрізняються багатофункціональністю, практичністю і, по можливості, довговічністю, вибираючи меблі для ванної кімнати. Все-таки це не предмет одягу, який можна будь-якої миті перекроїти, прикрасити вставками з іншої тканини, або ж просто викинути. Меблі коштують дорого, тому і вибираємо ми їх ретельно. Знаючи про бажання споживачів придбати саме такі гарнітури, які були б і надійними, і красивими, італійський меблевий виробник Ypsilon, представляє сьогодні до уваги покупців унікальний «Мойдодир». Що в ньому такого унікального, спитаєте ви? Його незвичайне оздоблення, для якої було використано шикарну дорогу шкіру.

Шкіряні меблі для ванної кімнати Ypsilon.

Такі незвичайні тумби з умивальником вже припали до вподоби тим, хто любить оточувати себе розкішшю. Вишуканий дизайн «Мойдодира» настільки гарний, що їм хочеться милуватися нескінченно. Дизайнери компанії вже встигли розповісти, що створення такого оригінального предмета меблів їх наштовхнув стиль великої королеви Єлизавети. Саме завдяки цій дамі та фантазії дизайнерів, ми маємо можливість сьогодні відчути себе на місці королеви. Вся конструкція виготовлена з високоякісної натуральної деревини, а просторі висувні шухляди зовні оббиті гарною шкірою. Усередині шухляд наклеєний приємний на дотик оксамит. Саме такі меблі ми нерідко бачимо під час перегляду фільмів про принців та королів. Сьогодні її вже можна бачити не тільки на телеекранах, а й на власні очі.

Оригінальність шкіряних меблів для ванної кімнати від компанії Ypsilon надають вигнуті ніжки, стильне забарвлення мармурової стільниці та незвичайна фурнітура. Ручки, виконані у формі ключа, роблять тумбу ще більш вишуканою та розкішною. На додаток до королівської тумби, компанія пропонує і не менш розкішні дзеркала для ванної кімнати. Оздоблені витонченою рамою, колір якої повторює колір тумби, вони навіть самі по собі здатні зробити приміщення унікальним. Завдяки італійській меблевій компанії багато хто отримав можливість створити у своїй ванній кімнаті унікальний і неповторний інтер'єр, який дуже гармонійний. Елітні, красиві, практичні та багатофункціональні меблі, оброблені дорогою шкірою, здатні з першого погляду підкорити навіть найвибагливіших споживачів.

Шкіряні меблі для ванної кімнати Ypsilon. Фото 1

Шкіряні меблі для ванної кімнати Ypsilon. Фото 2

Шкіряні меблі для ванної кімнати Ypsilon. Фото 3

Шкіряні меблі для ванної кімнати Ypsilon. Фото 4

Шкіряні меблі для ванної кімнати Ypsilon. Фото 5

Шкіряні меблі для ванної кімнати Ypsilon. Фото 6

Шкіряні меблі для ванної кімнати Ypsilon. Фото 7

Шкіряні меблі для ванної кімнати Ypsilon. Фото 8

Шкіряні меблі для ванної кімнати Ypsilon. Фото 9

Шкіряні меблі для ванної кімнати Ypsilon. Фото 10

Шкіряні меблі для ванної кімнати Ypsilon. Фото 11

Шкіряні меблі для ванної кімнати Ypsilon. Фото 12

Дата: П`ятниця, 21 Грудня 2012   Переглядів:  79