У той час як одним компаніям доводиться роками вимагати визнання покупців, інші вже з моменту своєї появи вибиваються в лідери. Російсько-українська творча група «Атолл» якраз і є блискучим прикладом того, як у досить стислі терміни можна стати одним із провідних лідерів на ринку. 2012 року колектив компанії відзначив свій десятирічний ювілей. Незважаючи на такий юний вік, компанії вже є чим пишатися, її меблі для ванної кімнати користуються попитом і улюблені покупцями. У чому ж секрет такої популярності?

Меблі для ванної кімнати Атолл

Меблеві гарнітури від творчої групи настільки гарні, що одразу й не скажеш, що саме приваблює в них покупців. Потрібно сказати, що на чільне місце колектив поставив якість, функціональність і ергономічність, внаслідок чого будь-який предмет меблів для ванної кімнати від компанії «Атолл» можна назвати шедевром. Кожен гарнітур заслуговує на те, щоб бути встановленим не тільки в приміщенні з ексклюзивним дизайном, але навіть у розкішних королівських апартаментах.

Що стосується матеріалів, то їх відбір ведеться з особливою ретельністю. Компанія не використовує дешеві та неякісні матеріали та комплектуючі, віддавши перевагу меблевим фасадам, дзеркалам, лакофарбовим матеріалам та фурнітурі найвідоміших на меблевому ринку виробникам.

Фахівці творчої групи дотримуються у своїй роботі новітніх технологій, що дозволяє їм представляти на суд споживачів досить сміливі та нетрадиційні дизайнерські рішення. Навіть найвибагливіші покупці завжди зможуть задовольнити свої функціональні та естетичні потреби, варто лише звернути свій погляд на продукцію компанії «Атолл». Нещодавно колектив компанії порадував споживачів поруч цікавих новинок.

Комплект меблів для ванної кімнати Марсель Атолл

Меблі для ванної кімнати Марсель Ольвія

Купити меблі для ванної кімнати Марсель Ольвія

Виконаний у стилі «Прованс», що в перекладі з французької означає «провінція», цей гарнітур припаде до вподоби всім, хто цінує класичні форми, затишок і гармонію. Стилю «Прованс» притаманні світлі кольори та легкий наліт старовини, що досягається за рахунок унікальної технології штучного старіння. Використовуючи техніку декупаж, дизайнери нанесли на меблі витончений квітковий орнамент. Для виготовлення стільниці використали штучний камінь у тон меблевому фасаду. Потрібно сказати, що штучний камінь не боїться вологи, внаслідок чого здатний служити десятиліттями, привносячи в приміщення романтику тихої провінційної Франції та комфорт. Для зберігання білизни гарнітур укомплектований гарними плетеними кошиками. До складу комплекту входять три тумби, розмір яких 65, 85, 100 см відповідно, і три дзеркала.

Комплект меблів для ванної кімнати Прага Атолл

Меблі для ванної кімнати Прага Ольвія

Комплект меблів для ванної Prague (Прага) крема Ольвія

Комплект меблів для ванної Prague (Прага) скуро Ольвія

Комплект меблів для ванної Prague (Прага) скуро Ольвія

Цей гарнітур ніби був створений для тих, хто віддає перевагу мінімалізму, але при цьому не має наміру відмовлятися від комфорту. Краса та практичність – це ті слова, які спадають на думку при погляді на геометрично правильну конструкцію з чіткими лініями. Обрамлене дзеркало також відрізняється ідеально рівними лініями та мінімалізмом у дизайні. В опорах тумби знаходяться місткі карго, в яких можна зберігати банне приладдя. Що стосується стільниці, то вона виготовлена ​​міцного та красивого штучного каменю. До тумби підійде більшість з настільних раковин, представлених на ринку сантехнічного обладнання для ванних кімнат.

UPD: З 2016 року колекції Прага та Марсель виготовляються виробником Ольвія.

Дата: субота, 18 травень 2013   Переглядів:  73