Безумовно, ванна кімната є особливим функціональним приміщенням будь-якого будинку. Саме тому євроремонт потребує особливого професійного підходу. Ванна кімната завжди вважається однією з найскладніших ремонтних зон, це пов'язано з особливим мікрокліматом, яким володіє дане приміщення, а також необхідністю розміщення на невеликій території великої кількості різноманітних меблів та сантехніки.

Меблі для ванної кімнати

 

Для того, щоб ванна кімната була максимально зручною та функціональною, а її зовнішній вигляд радував око, до її ремонту потрібно підходити з найбільшою відповідальністю.

Комплект меблів для ванної Prague (Прага) крема Атолл

Комплект меблів для ванної Prague (Прага) крема Атолл

   Звичайно перед початком роботи вам потрібно представити ваш кінцевий результат, а ще краще було б накидати зразковий або докладний ескіз з усіма деталями і нюансами. Чим докладніше буде малюнок, тим більше шансів, що в процесі перетворення вашої ванної кімнати не будуть втрачені навіть найдрібніші деталі. Якщо у вас великий бюджет, то можна для цих цілей скористатися послугами дизайнера, який допоможе скласти найбільш докладний ескіз майбутнього інтер'єру. Отже, готовий проект дизайн є відправною точкою ремонтних робіт.

Комплект меблів для ванної Марсель Атолл

Комплект меблів для ванної Марсель Атолл

   Другим кроком у перетворенні ванної кімнати буде відвідування магазину сантехніки. У ваших же інтересах буде відвідування найбільшого та спеціалізованого магазину з великим асортиментом товарів від провідних фірм сантехнічного обладнання. Також вам слід звернути увагу на великі універсальні меблеві та будівельні магазини, інтернет магазини в яких ви зможете придбати не тільки меблі для ванної кімнати та сантехніку, а також все необхідне для ремонту: будівельні матеріали, інструменти, аксесуари (тумби з умивальником, пенали, шафки) та багато іншого. Також плюсом таких магазинів є те, що за рахунок великого товарообігу у вас є шанс придбати якісну сантехніку за прийнятною ціною. При покупці сантехніки та меблів необхідно враховувати площу вашої ванної кімнати, а також приблизно продумати подальше планування. Але найголовніше, з чим вам необхідно визначитися, це зробити вибір між традиційною ванною та душовою кабіною. Ваш вибір буде залежати від багатьох факторів, таких як: площа, кількість членів сім'ї, кількість фінансових коштів і нарешті, ваші особисті переваги.

Комплект меблів для ванної Барселона Атолл

   Отже, сантехніка та меблі для ванної кімнати куплено, наступним кроком буде пошук фахівців, які займаються її установкою. Як показує практика, на цьому краще не економити, адже саме професійне та якісне встановлення сантехніки забезпечує її правильну експлуатацію та тривалий термін служби.

   Після встановлення сантехніки можна приступити безпосередньо до оздоблювальних робіт. Тут у вас є два шляхи: вдатися до допомоги фахівців або робити ремонт самостійно. Але в будь-якому випадку на вас лежатиме відповідальність за вибір оздоблювальних матеріалів. При виборі оздоблювального матеріалу потрібно враховувати безліч факторів, яким він буде схильний у процесі експлуатації. По-перше, він має бути дуже стійкий до води, тому що прибуватиме в умовах постійно підвищеної вологості. Найбільш вдалим вибором буде керамічна плитка. Керамічна плитка має чудові характеристики, і дуже ефективна в експлуатації. Вона дуже стійка до будь-яких типів навантаження, добре переносить перепади вологості та температури. Плюс до всього керамічна плитка є екологічно чистим матеріалом, і не містить складних хімічних полімерів. Якщо розглядати керамічну плитку з естетичного боку, то тут вона вийде на передову серед альтернативних типів обробки. Головна перевага керамічної плитки це широкий спектр не тільки кольорів, а й фактур, а також форм матеріалу. Ви можете бути традиційні у своєму виборі та віддати перевагу класичній квадратній плитці, а можете поекспериментувати з найрізноманітнішими геометричними фігурами. Також керамічна плитка є універсальним покриттям не тільки для стін і стелі, але і для підлоги. Для покриття для підлоги можна використовувати особливий вид керамічної плитки - керамічний граніт.

   Найголовніше, при ремонті ванної кімнати не забувайте про візуальні ефекти та аксесуари. Наприклад, дзеркала для ванної кімнати і світлі тони допоможуть вам візуально збільшити простір, тоді як у великих ванних кімнатах можна дозволити використання темних тонів.

Дата: Вівторок, 04 Липня 2013   Переглядів:  84