У сучасному світі розвиток в галузі теле та відео індустрії крокує семимильними кроками. Досить недавно в наших будинках, замість громіздких телевізорів минулого покоління, стали з'являтися сучасні домашні кінотеатри. Подібна техніка стрімко набирає популярності, незважаючи на досить високі ціни. Відповідно, для грамотної установки домашнього кінотеатру знадобляться відповідні меблі.

Інтер'єри та меблі домашнього кінотеатру.

Що являє собою домашній кінотеатр? При грамотно спланованому інтер'єрі, що передбачає досить великий екран, якісну акустику, а також високоякісний проектор, що має високу оптичну роздільну здатність, ви практично повністю занурюєтеся в сюжет кінофільму.

Фахівці в цій галузі рекомендують для досягнення максимально якісного зображення картинки, а також для оптимального звучання, виділити для домашнього кінотеатру окрему кімнату. Бажано, щоб передбачувана кімната мала прямокутну, злегка подовжену форму. Кількість віконних отворів має бути мінімальною. Обов'язкова умова, це наявність щільних завіс, щоб денне світло не проникало в приміщення під час сеансу. Якщо подібна кімната планується під час ремонтних робіт, або будівництва будинку, оптимальним рішенням буде встановлення акустичної системи так, щоб усі з'єднувальні колонки і кабелі не вносили дисбаланс у ваш інтер'єр.

Якщо у вас немає можливості відвести окреме приміщення під домашній кінотеатр, то як варіант, можливо, встановити у великій кімнаті телевізор, що передбачає велику діагональ, або плазмову панель. Однак, не слід забувати, що і тут потрібна якісна акустична система, яка передбачає достатню кількість колонок. Для правильного розміщення колонок необхідні досить масивні стійки, які не дозволяють їм вібрувати при сильних звуках, повністю, виключаючи прямий контакт зі підлогою, значно покращуючи цим якість звуку.

Слід пам'ятати, що грамотне рішення у технічному плані має гармоніювати з відповідним дизайном кімнати. В основному більшість людей зупиняють свій вибір на класичному строгому стилі, який не відволікатиме вас і ваших близьких від приємного перегляду улюблених кінофільмів.

Дизайнери рекомендують для облаштування інтер'єру придбати відповідні меблі для домашнього кінотеатру. Наприклад, купити диван класичного зразка та кутовий варіант, тим самим розмежувавши зону відпочинку. Гармонійно впишеться в інтер'єр невеликий скляний столик, так необхідний для сімейного чаювання. При виборі тумби під телевізор акцентуйте вашу увагу на досить суворі лінії класичного стилю. Уникайте химерних та нестандартних рішень. Темні, важкі штори та суворі світильники додадуть вашому домашньому кінотеатру неповторний шарм та індивідуальність.

Ідеї для домашніх кінотеатрів

Ідея для домашнього кінотеатру - фото 1

Ідея для домашнього кінотеатру - фото 2

Ідея для домашнього кінотеатру - фото 3

Ідея для домашнього кінотеатру - фото 4

Ідея для домашнього кінотеатру - фото 5

Ідея для домашнього кінотеатру - фото 6

Ідея для домашнього кінотеатру - фото 7

Ідея для домашнього кінотеатру - фото 8

Ідея для домашнього кінотеатру - фото 9

Ідея для домашнього кінотеатру - фото 10

Ідея для домашнього кінотеатру - фото 11

Ідея для домашнього кінотеатру - фото 12

Ідея для домашнього кінотеатру - фото 12

Ідея для домашнього кінотеатру - фото 13

Ідея для домашнього кінотеатру - фото 14

Ідея для домашнього кінотеатру - фото 15

Ідея для домашнього кінотеатру - фото 16

Ідея для домашнього кінотеатру - фото 17

Ідея для домашнього кінотеатру - фото 18

Ідея для домашнього кінотеатру - фото 19

Ідея для домашнього кінотеатру - фото 20

Ідея для домашнього кінотеатру - фото 21

Ідея для домашнього кінотеатру - фото 22

Ідея для домашнього кінотеатру - фото 23

Ідея для домашнього кінотеатру - фото 24

Ідея для домашнього кінотеатру - фото 25

Ідея для домашнього кінотеатру - фото 26

Ідея для домашнього кінотеатру - фото 27

Ідея для домашнього кінотеатру - фото 28

Ідея для домашнього кінотеатру - фото 29

Дата: Понеділок, 08 Квітня 2013   Переглядів:  230