Такі поняття, як «мода» та «меблі», є сусідами вже кілька століть. Періодично один стиль підноситься на модний олімп, тоді як інший забувається. І лише класика залишається поза часом, вона в моді завжди. Меблі для кухні у класичному стилі – це краса та витонченість, розкіш та респектабельність. Будучи уособленням відмінного смаку свого власника, вона також ще відрізняється і високою функціональністю.

Кухня Софія романтика Сокме

Кухня Софія романтика Сокме

Відмінні риси класичного стилю:

  • точність пропорцій;
  • ідеальна симетрія у побудові композицій;
  • досконалість ліній;
  • благородні матеріали;
  • стримане кольорове оформлення.

Потрібно сказати, що «класика» та мала площа не надто сумісні. Все ж таки класичні гарнітури і кухонні столи набагато краще виглядають у більш просторих приміщеннях. Наявність вільного простору дуже добре підкреслює і респектабельність меблевого інтер'єру, його добротність, і красу. Втім, якщо кухня не відрізняється великими розмірами, а бажання оформити її в класичному стилі вас не залишає, то в інтернет-магазині «ProMebli» можна підібрати оптимальний готовий варіант кухонного гарнітура.

Кухня Ніка Рамка яблуня темна BRW

Кухня Ніка Рамка яблуня темна BRW

Матеріали, що використовуються для виготовлення меблів у стилі «класика», здебільшого натурального походження. Найбільш популярна у виробників деревина екзотичних та традиційних для меблевого виробництва порід. З метою здешевлення гарнітура, не завдаючи при цьому шкоди якості та дизайну, виробники використовують МДФ, фанеровану натуральним шпоном. Також МДФ може бути фанерована і з плівковим покриттям, яке імітує структуру деревини. Використання цих матеріалів анітрохи не применшує переваг меблів, якщо виготовлено їх було з урахуванням усіх вимог і правил.

Кухня Валенсія Світ Меблів

Кухня Валенсія Світ Меблів

Однією з головних переваг, що відрізняють меблі для кухні в класичному стилі, є її здатність гармоніювати з найсучаснішою побутовою технікою. Щоб підкреслити вишукане шляхетність та шик меблевого інтер'єру, бажано доповнити його красивими та функціональними аксесуарами. Так, наприклад, це може бути дорогий текстиль спокійних забарвлень (скатертини, кухонні рушники, фіранки), фарфоровий та кришталевий посуд, відповідні за стилем освітлювальні прилади тощо. Продумуючи дизайн інтер'єру, слід пам'ятати про гармонію, яка відрізняє класику від більшості інших стилів в оформленні приміщень.

Кухня Класік Roko

Кухня Класік Roko

Інтернет магазин меблів «ProMebli» представляє до уваги поціновувачів класики кухню «Валенсія» від українського виробника. Компанія «Світ меблів» позиціонує свою продукцію як високоякісну та надійну. Правдивість цього твердження підтверджена відгуками численних покупців, які віддали перевагу меблям від цього вітчизняного виробника. Велика кількість кольорових рішень корпусу та фасаду полегшує процес вибору.

Кухня Софія класична Сокме

Кухня Софія класична Сокме

Навіть малогабаритна типова кухня перетвориться на острівець краси, комфорту та затишку, варто лише перетворити її за допомогою меблів у класичному стилі. Що важливо, то це прийнятна вартість нашої продукції. Вона за коштами кожному з наших покупців.

Дата: Неділя, 22 Вересня 2013   Переглядів:  128