З покупкою нового телевізора перед його щасливим власником постає питання про купівлю тумби під телевізор. Дуже часто, не знаючи за якими критеріями вибирати, багато хто купує таку модель, поява якої в будинку зовсім не тішить. Щоб і телевізор, і тумба приносили своїм власникам лише радісні емоції, до вибору підставки під апаратуру потрібно підходити уважно.

Як вибрати тумбу під ТВ

Існує кілька нехитрих правил, дотримуючись яких можна придбати таку тумбу, яка служитиме довгі роки, радуватиме домочадців своїм дизайном і викликати захоплення у гостей.

Скляна тумба під телевізор

ТВ-тумба Меридіан 120/3 хром Commus

Розмір
Вибрана вами модель обов'язково має підходити під розміри апаратури, яку планується встановити. В ідеалі стільниця має бути такого ж розміру, як і телевізор, або більше. Якщо приміщення дозволяє, то бажано купити тумбу під телевізор більшого розміру.
Дизайн
Навіть найоригінальніша і неймовірно красива конструкція не радуватиме погляд, якщо вона не підійде під загальний стиль інтер'єру кімнати. Щоб тумба для телевізора не виглядала таким собі відокремленим предметом інтер'єру, можна придбати скляну модель. Як правило, скло поєднується з будь-якими матеріалами, тому його присутність доречна в інтер'єрі будь-якого стилю. Головне – правильно підібрати колір та форму конструкції
Якість
Зіткнувшись із необхідністю покупки тумби під тв, увагу потрібно звернути і матеріалу, з якого вона зроблена, і якості складання. Крім міцності та надійності матеріалів велике значення має і їхня екологічність. Щоб вибір був максимально вдалим, бажано віддати перевагу тим tv тумбам, які були зроблені зарекомендували себе з хорошого боку виробниками
 Додаткові функції
Якщо окрім телевізора ви плануєте розмістити на тумбі додаткову апаратуру, а також DVD або CD диски, то бажано вибрати модель, укомплектовану висувними шухлядами або відсіками, що регулюються.
Мобільність
Якщо в квартирі часто збираються гості і в ній стає тісно, звільнити трохи місця можна відсунувши тумбу в сторону. Зробити приміщення на деякий час трохи просторіше дозволяють мобільні телевізійні тумби на коліщатках.

Дотримуючись цих простих рекомендацій, можна в найкоротші терміни вибрати саме ту модель, яка буде ідеально виглядати в будинку. Гарні та надійні тв тумби можна купити в інтернет магазині.

Дата: середа, 23 січень 2013   Переглядів:  52