Про яку б річ не йшлося, термін її служби буде безпосередньо завісити від того, як ми до неї ставимося. Ортопедичні матраци далеко не виняток. У тому випадку, якщо дотримуватися основних правил експлуатації таких матраців, то він зможе служити протягом не одного десятка років. Інакше можна швидко позбавити матрац всіх його функцій. Отже, для того щоб продовжити життя новому ортопедичному матрацу необхідно дотримуватись правил, викладених нижче. Вкладати матраци краще на рівну та тверду поверхню. Необхідно по можливості уникати різних прогинів, а також забезпечити йому повноцінну фіксацію по всьому периметру.

Як продовжити життя ортопедичному матрацу?

   Бажано не допускати на матрац локальних навантажень. Ортопедичні матраци швидко псуються, якщо на них регулярно ставлять різні важкі предмети. Іноді, а це приблизно через кожні 4-6 місяці, необхідно перевертати матрац за схемою «голова-ноги» і «верх-низ».

  Не варто забувати про спеціальні чохли, за допомогою яких можна застерегти дорослі та дитячі матраци від різноманітних забруднень. У випадку, якщо планується перестановка меблів, категорично заборонено залишати матрац у вертикальному положенні протягом тривалого часу. Також, у жодному разі не можна згортати матрац у рулон.

  Необхідно постаратися зберегти матрац від різких перепадів температур, а також надмірного його зволоження. Також варто берегти ортопедичний матрац від попадання на нього прямих сонячних променів.

   Крім усього перерахованого вище також заборонено:

  1. Стрибати на ортопедичному матраці;
  2. Гладити матрац за допомогою праски;
  3. Згинати матрац або згортати його;
  4. Розміщувати ортопедичний матрац неподалік від відкритого вогню або різних обігрівальних приладів.

   У тому випадку, якщо виконувати всі перераховані вище рекомендації, то ортопедичний матрац прослужить не тільки Вам, але і Вашим дітям, а можливо навіть і онукам. 

Дата: Понеділок, 20 Травня 2013   Переглядів:  85