Велика кількість стилів, в яких представлені сьогодні сучасні меблі, нерідко не тішить споживачів, а навпаки, засмучує. З такого різноманіття дуже складно вибрати саме той стиль, який тобі найближче.

Як знайти свій стиль у наповненні інтер’єру меблями?

  Та й не вміє більшість із нас вибирати, чого вже приховувати. Ось і прагнуть багато хто за допомогою до дизайнерів, вартість послуг яких часом дуже надхмарна. Але ж купити меблі яка припаде до душі і відмінно впишеться в інтер’єр, не так вже й складно. Для того, щоб знайти свій власний стиль у наповненні домашнього інтер’єру меблями, доведеться витратити зовсім небагато часу.

Модульні меблі Jang чорний (Crater) BRW

Модульні меблі Jang чорний (Crater) BRW

  Для початку необхідно уважно оглянути всі меблі, які є в будинку. Насамперед увагу потрібно приділити тим предметам, які є найулюбленішими. Як правило, багато хто з них уже давно «проситься» на звалище. Однак через особливе до них ставлення з боку власників, як і раніше, залишаються на службі. За тим матеріалом, з якого ці предмети виготовлені, а також за його текстурою та кольором можна дуже швидко наблизитися до відповіді на питання про те, як знайти свій стиль. Тільки врахувавши всі нюанси, можна бути впевненим у тому, що куплені згодом корпусні меблі будуть саме того стилю, який вам найближчий.

Модульні меблі Raflo BRW

Модульні меблі Raflo BRW

  Переходячи від стінки для вітальні до кухонного гарнітуру, уважно розгляньте і ті предмети, які були куплені нещодавно. Якщо вони нагадують старі меблі, то ви близькі до відповіді. Якщо ж відмінності кардинальні, то потрібно буде ще трохи попрацювати. Дайте собі відповідь на питання про те, яка з кімнат вам найбільше подобається, і в якій із них ви намагаєтеся проводити більше часу. Найчастіше саме в ній знаходяться меблі того стилю, який вам найбільше до вподоби.

Модульні меблі Вушер Voucher Gerbor

Модульні меблі Вушер Voucher Gerbor

 Провівши невелику «ревізію», неважко зрозуміти, який стиль є вашим. Якщо в квартирі переважає темне дерево, і присутні різьблені деталі, то для вашого житла підійдуть традиційні модульні меблі. Різноманітність морської тематики і натуральних матеріалів свідчить про те, що найкращий адріатичний стиль. Чисті лінії та різноманітне оздоблення вказують на сучасний стиль. Наявність в інтер’єрі мотивів різних епох і культур говорить про електричний стиль. Якщо зі стилем визначилися, то саме час вирушити за покупкою меблів.

Дата: четвер, 21 лютий 2013   Переглядів:  38