Лежачи в пінній ванні і насолоджуючись баченням красивого інтер'єру ванної кімнати, сьогодні дуже складно уявити, що в давнину це приміщення виглядало дещо інакше. Незважаючи на те, що з'явилися перші ванні кімнати ще під час перебування Стародавньої Індії, їх обстановка довгі століття була дуже мізерною. Спочатку всі меблі для ванної кімнати була представлена спеціальними судинами, за допомогою яких древні індійці омивали тіло. Практично одночасно з жителями стародавньої Індії про доцільність обладнання кімнати для прийняття водних процедур замислилися і в Стародавньому Римі. На жаль, стародавні римляни тулилися в невеликих будинках, внаслідок чого мало хто з них міг виділити для купання окрему кімнату. Однак, це не означає, що люди ходили брудними. Зовсім ні, вони активно відвідували терми.

Як з'явилися перші меблі у ванну кімнату?

   Більш заможні громадяни могли дозволити собі і окреме приміщення виділити, і меблі у ванну кімнату купити. Втім, «меблі» - це дуже голосно сказано. У ті часи, а це було близько п'яти тисячоліть тому, вся обстановка ванної кімнати полягала у величезній ванній серед кімнати та пари лавок. Згодом про важливість кімнат для водних процедур стали замислюватися в багатьох державах, проте лише кілька століть тому ці приміщення стали віддалено нагадувати сучасні ванні кімнати. Бідняки, як і в давнину, обходилися ванною, а точніше коритом з ручками та парою грубо збитих тумбочок, тоді як багатії вже могли собі дозволити дорогі тумби для ванної кімнати, які можна було виставляти в музеї.

Перші ванні кімнати. Історія зародження ванної кімнати. Меблі для ванної кімнати.

   У середині минулого століття старше покоління наших співвітчизників також отримало можливість облаштувати ванну кімнату. Однак меблі тоді ще не відрізнялися ні оригінальним дизайном, ні високою якістю. Люди недовго раділи купівлі, оскільки здебільшого таких меблів незабаром був потрібний ремонт. Цьому сприяли як неякісні матеріали, так і перебування у вологому середовищі. На щастя, споживачів так було не завжди. І вже ближче до кінця минулого століття у будинках співвітчизників, нарешті, з'явилися гарні та міцні тумби, а також місткі пенали. Сьогодні кожен може дозволити собі купити і витончене дзеркало для ванної, і компактна шафка. Причому далеко не завжди за такі розкішні та багатофункціональні меблі доводиться багато платити.

Перші ванні кімнати фото 1

Перші ванні кімнати фото 2

Перші ванні кімнати фото 3

Перші ванні кімнати фото 4

Перші ванні кімнати фото 5

Перші ванні кімнати фото 6

Перші ванні кімнати фото 7

Перші ванні кімнати фото 8

Перші ванні кімнати фото 9

Перші ванні кімнати фото 10

Перші ванні кімнати фото 11

Перші ванні кімнати фото 12

Перші ванні кімнати фото 13

Перші ванні кімнати фото 14

Перші ванні кімнати фото 15

Перші ванні кімнати фото 16

Перші ванні кімнати фото 17

Дата: понеділок, 24 грудень 2012   Переглядів:  185