Маючи нехитрі секрети оформлення приміщень, можна з мінімальними витратами візуально розширити простір будь-якої кімнати. Це може підтвердити будь-який із дизайнерів інтер'єру. Що робити, якщо фінанси не дозволяють стати власником багато метражного житла, а так хочеться відчути простір? Потрібно міняти інтер'єр. Найбільш ефективний спосіб візуально збільшити простір – витримати всі кімнати в єдиній кольоровій гамі. Це не означає, що якщо ви віддаєте перевагу жовтому кольору, наприклад, то всі кімнати повинні бути виконані в одному кольорі. Можна варіювати відтінки від найсвітлішого, до темного. Меблі та штори повинні гармоніювати і один з одним, і з іншими предметами інтер'єру. Потрібно сказати, що аксесуарів має бути мінімальна кількість, тому що вони приховують простір, та ще й пил накопичують.

Модульні меблі Kaspian BRW

Модульні меблі Kaspian BRW

Спочатку потрібно звільнити кімнату від предметів, якими ви вже тривалий час не користуєтеся. Не потрібно шкодувати стару побутову техніку, диван, що розхитався, або статуетки, що вийшли з моди. Весь цей мотлох засмічує квартиру і, напевно, давно вже не тішить око. Накладіть табу на дрібні та дуже великі деталі. В ідеалі, на увазі має залишитися мінімум речей. На щастя, сучасні модульні меблі відрізняється місткістю, тому в неї можна заховати дуже багато. Ще раз повторимося: все непотрібне бажано викинути. Основою планування інтер'єру невеликої квартири визнано зонування. Розділити зони можна за допомогою стелажів, стіною з кучерявих кімнатних рослин, барною стійкою і т.д. Такі перегородки та зони розділять, і світло не затримуватимуть, що важливо для маленького приміщення.

Модульні меблі Open BRW

Модульні меблі Open BRW

Якщо необхідно купити тумбу під телевізор, то краще скляні моделі. Вони також не приховують простір, а навпаки, роблять приміщення візуально просторішим. Якщо місця для тумби немає, телевізор можна за допомогою кронштейнів прикріпити до стіни. Велике дзеркало – ще одна можливість візуально розширити простір. Хороший помічник та освітлення, в ідеалі воно має бути багаторівневим. Повинне бути загальне світло, потім підсвічування різних полиць та елементів декору, освітлення дивана та столу, а також так зване нижнє світло. Чим краще освітлена стеля, тим краще і сильніше відчувається вільний простір. Поради наші не хитрі, але ефективні, у чому переконатися може кожен. 

Дата: Неділя, 20 Жовтня 2013   Переглядів:  86