Зародився наприкінці минулого століття, стиль хай-тек практично відразу знайшов своїх шанувальників. З роками їхня кількість зросла. Сьогодні ванна кімната в стилі хай тек вже не є чимось незвичайним і надзвичайним.

Ванна кімната в стилі хай-тек

 Навпаки, меблі для ванної кімнати у стилі високих технологій сьогодні має величезний попит. З усіх існуючих стилів, хай тек є найстриманішим. Він не приймає нескінченної кількості різноманітних аксесуарів та півтонів. Що стосується матеріалів, то найчастіше це метал, пластик, натуральний камінь та скло. Усі поверхні обов'язково мають бути ідеально рівними. Металевий блиск – це ще одна особливість стилю хай-тек.

Ванна кімната в стилі хай-тек фото 1

  Основні кольори, які відрізняють тумби з умивальником, пенали, шафи та інші предмети меблів в стилі хай-тек - сірий, білий і чорний. Допускається ще й такі додаткові кольори, як червоний, синій, жовтий та зелений. Основні кольори можуть бути розбавлені лише одним із додаткових кольорів. Причому відтінок додаткового кольору має бути максимально яскравим. Кольорові поверхні обов'язково мають бути глянцевими. Варто зауважити, що правильне поєднання кольорів і блиск ідеально рівних поверхонь далеко не всі вимоги, яким повинні відповідати меблі в стилі хай-тек. Будь-яка конструкція обов'язково повинна мати у своєму складі металеві деталі. Поверхня металу також має блищати. В ідеалі металеві поверхні мають бути хромовані.

Ванна кімната в стилі хай-тек фото 2

   Приймаючи тверде рішення купити меблі для ванної кімнати саме в стилі хай-тек, слід ретельніше підбирати оздоблювальні матеріали. Це, перш за все, стосується керамічної плитки та освітлювальних приладів. Плитка обов'язково має бути однотонною. Навіть найменші візерунки здатні зіпсувати враження від інтер'єру. Освітлювальні прилади бажано набувати нехитрої форми. Щодо вибору дзеркала для ванної кімнати, то тут вітаються великі розміри. Блиск глянсових поверхонь, відображений у дзеркалі, надасть інтер'єру у стилі високих технологій завершеності.

Ванна кімната в стилі хай-тек фото 3

Ванна кімната в стилі хай-тек фото 4

Ванна кімната в стилі хай-тек фото 5

Ванна кімната в стилі хай-тек фото 6

Ванна кімната в стилі хай-тек фото 7

Ванна кімната в стилі хай-тек фото 8

Ванна кімната в стилі хай-тек фото 9

Ванна кімната в стилі хай-тек фото 10

Ванна кімната в стилі хай-тек фото 11

Ванна кімната в стилі хай-тек фото 12

Ванна кімната в стилі хай-тек фото 13

Ванна кімната в стилі хай-тек фото 14

Ванна кімната в стилі хай-тек фото 15

Ванна кімната в стилі хай-тек фото 16

Ванна кімната в стилі хай-тек фото 17

Ванна кімната в стилі хай-тек фото 18

Ванна кімната в стилі хай-тек фото 19

Ванна кімната в стилі хай-тек фото 20

Ванна кімната в стилі хай-тек фото 21

Дата: четвер, 21 лютий 2013   Переглядів:  69