Меблі з глянцевою поверхнею, також як і меблі з дзеркалами, здатні візуально розширити навіть найменший простір будь-якого приміщення.

Глянець в інтер'єрі. Модульні глянцеві меблі

Також, ці меблі здатні створити атмосферу комфорту, світла, простору та свободи. Саме з цих причин, меблі з глянцем користуються такою популярністю серед любителів стильного інтер'єру.  

Стінка FUN BRW

Стінка FUN BRW

   Найкращим способом змінити свій інтер'єр – це використовувати стінки та інші меблі з глянцевою поверхнею. Як модульні, так і корпусні меблі  такого типу, ідеально підійдуть для найрізноманітніших приміщень, і для вітальні, і для кабінету, передпокою, ванної кімнати, кухні тощо.

Стінка Джакарта Світ меблів червоний глянець

Стінка Джакарта Світ Меблів червоний глянець

   За допомогою глянцевих меблів можна самостійно створити мінімалістський, сучасний та чистий інтер'єр. Такі меблі чудово поєднуються з дерев'яною обробкою, яка виконана з венге або волоського горіха. За допомогою, об'їдання таких поверхонь можна досягти контрастного та драматичного ефекту. Крім всього цього, варто відзначити і те, що глянцеві меблі, які пропонує практично кожен інтернет-магазин меблів у Києві, має ще одну важливу перевагу. Такі меблі не тільки не поглинають світло, а й відбивають його. Що робить кімнату ще світлішою, відповідно, затишною.

Стінка Jang біла BRW

Стінка Jang біла BRW

   Безперечно, сучасні глянцеві меблі стануть ідеальним доповненням для інтер'єру, виконаного в стилі хай-тек. Доповнити його можна стильними гардинами та різноманітними аксесуарами. А ось використовувати глянсові меблі в класичних інтер'єрах не рекомендується.

Стінка Happy BRW чорний глянець

Стінка Happy BRW

   Сьогодні можна придбати глянцеві меблі найрізноманітніших кольорів і відтінків, починаючи від білого, і закінчуючи глибоким синім та чорним. Це дозволяє втілити в життя навіть найсміливіші дизайнерські рішення.

Дата: середа, 15 травень 2013   Переглядів:  123