Ще нещодавно, отримуючи в порядку черги від держави типові квартири з туалетами та ванними стандартного типу, нерідко поєднаними разом, люди практично не думали про таке питання, як дизайн ванної. У наш час, купуючи житло нового планування, покупці намагаються звертати увагу не тільки на структуру і тип планування кімнат своєї квартири, розмір балкона або тієї ж кухні, але і на внутрішній інтер'єр ванної кімнати.

   Поглиблене опрацювання дизайну внутрішнього інтер'єру ванної належить до, можливо, найцікавіших напрямків сучасної дизайнерської думки. Крім того, необхідно відзначити ту обставину, що кількість ванн нерідко безпосередньо залежить від загальної кількості кімнат у великому будинку.

 

Комплект меблів для ванної кімнати Zlata Ювента

Комплект меблів для ванної кімнати Zlata Ювента

   Всі провідні світові дизайнери активно просувають думку про те, що сучасна ванна не повинна бути тільки тим місцем, де можна помитися чи випрати особисті речі. Насправді прийом ванни або душу здатний зарядити людину позитивною енергією і допомогти максимально розслабитися. Формування дизайну сучасної ванної, крім зовнішнього вигляду приміщення, торкається таких важливих питань, як підбір сучасної сантехніки, освітлення, матеріалів для обробки стін, поверхні стелі та підлоги, а також декоративних допоміжних аксесуарів.

   У ванній кімнаті необхідно організувати максимально комфортну, розслаблюючу обстановку, що дозволяє трансформувати свідомість людини, відключити на якийсь час від проблем зовнішнього світу. Звісно, існують певні правила оформлення, яких бажано дотримуватись. Але і в цьому випадку дуже важливо максимально задіяти свою фантазію та винахідливість.

 

Комплект меблів для ванної кімнати Крокус Мойдодир

Комплект меблів для ванної кімнати Крокус Мойдодир

   Як правило, формування дизайну окремої ванної кімнати залежить від кількох важливих факторів, а саме: площі та конфігурації приміщення ванної.

   Якщо ви бажаєте, щоб ваша ванна кімната стилістично відрізнялася від інших приміщень в будинку, зверніть увагу на проекти сучасних дизайнерів. Наприклад, ванна кімната, оформлена в класичному стилі, має ряд відмітних ознак. Це можуть бути стіни, покриті шаром мармурової плитки, ванна меблі зі вставками з природного каменю, що імітують текстуру стін. Класичний стиль неможливо уявити без широкого використання таких будівельних матеріалів, як граніт та мармур.

 

Комплект меблів для ванної Ліон Атолл

Комплект меблів для ванної Ліон Атолл

   Крім того, меблі для ванної кімнати світлих тонів непогано гармонуватиме декоративна мармурова стільниця. Венеціанська штукатурка здатна успішно імітувати дорогий природний камінь. При цьому слід зазначити, що використання цих матеріалів більше підходить для оформлення більш розмірних ванних кімнат.

   Для стилю кантрі найбільше підходить використання натуральних матеріалів зі вставками елементів, оброблених вручну. Ви можете з успіхом використовувати стійкі до високої вологості плетені меблі. Якщо ви любите все старовинне, спробуйте обробити стіни ванної червоним деревом або будь-якою дерев'яною світло-коричневих тонів. Ванні меблі також повинні бути виготовлені з дерева різних порід. Для ретро стилю характерне активне використання предметів антикваріату.

   Багато людей віддають перевагу етнічному стилю в оформленні свого житла. Для нього характерне широке застосування таких натуральних матеріалів, як природний камінь та деревина світло-сірих та коричневих відтінків. І все ж, намагайтеся не забувати, що будь-яка ванна кімната має чітко визначене функціональне призначення. Її неможливо уявити без ванни або душової кабіни, сучасної сантехніки, ванних меблів та ряду допоміжних приладів та аксесуарів.

Дата: Вівторок, 30 Червня 2013   Переглядів:  113