Після дорогого ремонту, зробленого у ванній кімнаті, встановлення полиць та інших аксесуарів із пластику стає неможливим, оскільки вони лише зіпсують своїм зовнішнім виглядом весь інтер'єр. Тим не менш, миючі засоби, шампуні та ще багато іншого приладдя все також потрібно розмістити саме в цій кімнаті. Можна, звичайно, використовувати для цих цілей полиці зі скла або нержавіючої сталі, але вони вимагають постійного догляду за ними, який забирає багато часу, тому що на їх поверхні постійно проявляються сліди від висохлих крапель. Як гідну альтернативу можна встановити ергономічні
меблі для ванної
. Мало який санвузол має дуже велику площу, враховуючи розміщення в багатьох з них ще пральної машини, місця для меблів практично не залишається. Внаслідок чого виробники розробляють моделі, що мають закруглені форми, а також частину навісних шафок, що мають гнуті фасади та призначені для розміщення їх по кутах ванної кімнати. Вони мають чималу місткість, не захаращуючи своєю присутністю цю кімнату. Поруч із ними чималим попитом користуються скошені модулі, у яких міститься трохи менше речей, а й розташовуються вони компактніше.

Зазвичай такі меблі забезпечені одним фасадом, але можливе встановлення і двох. При її виготовленні перевага надається дверям, зробленим із пофарбованої спеціальним складом плити МДФ, оскільки такий декор краще захищає деревну основу від проникнення вологи, але нерідко використовується і ПВХ глянсова плівка. Раніше практично всі подібні меблі були повністю білого кольору, тепер споживач має можливість ширшого вибору. Корпус будь-якої з цих шаф виготовлений з вологостійкої ДСП білого кольору. Переконатися, що плита справді має водовідштовхувальні властивості, можна, звернувши увагу на структуру її поверхні та товщину. Не так багато виробників у Європі виробляють цей матеріал, він має абсолютно гладку поверхню та товщину 18 мм. Якщо звернути увагу на торець однієї з деталей, не заклеєний ПВХ кромкою, то за його зеленим кольором можна переконатися в її структурі захисної речовини. До фурнітури також висуваються суворі вимоги. Неякісні меблеві навіси та ручки можуть дуже швидко покритися плямами іржі, а петлі, крім цього, перестануть нормально працювати.

Дата: понеділок, 26 березень 2012   Переглядів:  55